Seçim sonucu ne oldu?

Ne olacak hocam malum kişiler AKP'nin yalakaları bizden çaldıkları vergilerle lüks hayat yaşamaktan doymadı halen daha fazlasını istedikleri için oy vermiş durumdalar tabii hile yaptıklarını saymıyorum bile napsınlar milletten çaldıkları paralara doymadılar! Seçim 2. tura kaldı ama biz daha çok çalışıp birçok kişiyi ikna edip kılıçdaroğlunun kazanmasını sağlayacağız sonrasında bizden çalıp aldıkları paraların hesabını soracağız ve yargılanacaklar!

Seçim günü okulda bir adamın evinde 2 kişi var diye gözüküyordu kadın bu sizin eşiniz ise neden birlikte gelmediniz dedi adamda benim eşim yok ben bekarım demişti işte şaibeli olduğu buradan belli.

Dostum durum bu şu an da. Benim arkadaşında e-Devlet'ten kontrol ettik çocuk 3 kişi yaşıyor evde ama bakıyoruz 5 kişi gözüküyor nedense. O ikisi de Suriyeli sanırım isimleri de değişik zaten. Karakola gitti en son. Durum hakkında bilgi verecekti. Olmazsa savcılığa kadar çıkacağım dedi. Ya var var bir dümen çeviriyorlar. Böyle böyle kazanacağız zaten susun falan diyorlarmış hep.

Geri
Yukarı