Seçim sonucunun değişme imkanı var mı?

Lüleburgazlı

Centipat
Oyların çalındığı açığa çıktıktan sonra insanlar sandıklara itiraz etmeye başladı. Benim merak ettiğim şey Kılıçdaroğlu'nun 2. tura kalmadan kazanma gibi bir imkanı var mı?

Sanmıyorum.

Erdoğan'ın ve partisinin oyları düşecektir yapılan itirazlar sonucunda ama olsa olsa halkta öfke uyanır en fazla.

Kısacası yine 2.tur yolu gözüküyor gibi.

Son düzenleme:
Oyların çalındığı açığa çıktıktan sonra insanlar sandıklara itiraz etmeye başladı. Benim merak ettiğim şey kılıçdaroğlu'nun 2. tura kalmadan kazanma gibi bir imkanı var mı?

Kankam bence var ama bir şey soracağım sen lüleburgazdan mısın?

Seçim kesin olarak 2. tura kaldı. Zaten ilk turda seçim rahatlıkla bitiyordu ama oyunlar döndüğü için bir şekilde ikinci tura bırakıldı. Yapacak bir şey yok umarım ikinci turda şu oylara biraz daha sahip çıkıp üzerine düşerler.

Oy çalındığı belliydi zaten. Erdoğan 0.50 oy için itiraz etmedi. Sebebi belli yani.

Seçim 2. tura kaldı her türlü fakat KK nin oyu yükseleceği için ve milletvekili oyları artacağı için. 2. turda bizim için daha iyi olur.

Arkadaşlar atladığınız bir şey var. Şu anda çalındığı iddia edilen oylar parti oyları. Siz Erdoğan'ın oyu hakkında konuşuyorsunuz. Cumhurbaşkanlığı pusulasında hile yapıldığıyla ilgili bir iddia yok şuanda.

Kankam bence var ama bir şey soracağım sen lüleburgazdan mısın?

Yok hocam değilim.

Arkadaşlar atladığınız bir şey var. Şu anda çalındığı iddia edilen oylar parti oyları. Siz Erdoğan'ın oyu hakkında konuşuyorsunuz. Cumhurbaşkanlığı pusulasında hile yapıldığıyla ilgili bir iddia yok şu anda.

Burada kılıçdaroğlu'nun oyları muharrem inceye geçirilmiş. Bu sebeple merak ettim ben de. RDT_20230516_1830278014668602848693928.pngRDT_20230516_1830305162167864144983014.png

Geri
Yukarı