Seçim tarihi kesinleşti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üniversitelerde başörtüsü/türban yasağını kim koydu?
YÖK...
YÖK'ü kim kurdu? Kenan Evren'in kapattığı CHP mi?
Üniversitelerde cemaatçiler, selametçiler bizzat kendileri bu yasaklara imza atarken biz imzalamadığımız gibi kılık kıyafet yönetmeliğini protesto ettik. Uymadık ve cezalar da aldık ama o teslimiyetçi cemaatler ve selametçiler gibi iki yüzlü davranmadık.

Hocam uğraşma. Bende benzer şeyleri yazıyordum şimdi ama sildim direkt. Türban 80'lerde ülkeye ithal edildi desek inanmayacaklar.

Büyüklerin muhtemelen menderesçi olduğu için kandırmış seni.

AKP'nin yaptığından daha büyük yolsuzluk yapmaları mümkün değil, çünkü kalmadı çalacak bir şey.

Yine AKP'den daha kötü bir vatana ihanet yapabilmeleri mümkün değil çünkü AKP feto, ergenekon, kozmik oda falan çıtayı tavana yükseltti. Bundan ötesi olamaz artık.

Teröristlerle iş birliği derken megri megri mi diyorsun?

Bizzat kendileri yaşamış ve yalan söylemez onlar ben ufak bir yalan söylediğimde bile kızıyorlardı kendilerinden hiç yalan duymadım şu ana kadar.

Kk'nin sunduğu başörtü teklifini siz ne olarak düşünüyorsunuz? Kendisi kısıtlayalım demiyor, güvence altına alalım diyor.

"başörtülü kadınların hak ve özgürlüklerine kavuşması için önerdiğimiz bu kanuni zırhı sen destekle Erdoğan; eğer arkasında yine kurnaz bir ajanda çıkmazsa tabii ki alevi vatandaşlarımız dahil, hak ve özgürlükler konusunda getireceğiniz öneriye her türlü desteği vermeye hazırız"​

Bu söz yeterli değil benim bildiğim kadarıyla bazı yerlerde başörtü için kısıtlamalar getirilmesiydi bu anayasa.

Üniversitelerde başörtüsü/türban yasağını kim koydu?
YÖK...
YÖK'ü kim kurdu? Kenan Evren'in kapattığı CHP mi?
Üniversitelerde cemaatçiler, selametçiler bizzat kendileri bu yasaklara imza atarken biz imzalamadığımız gibi kılık kıyafet yönetmeliğini protesto ettik. Uymadık ve cezalar da aldık ama o teslimiyetçi cemaatler ve selametçiler gibi iki yüzlü davranmadık.

Bu dediklerinizin hepsi AKP gelince düzeldi
20 yıldır iktidarda AKP ve 3 yıl önce kimse bu kadar karşı değilse AKP'li CHP'li oranları tam tersiydi bir zorluk olduğunda bu hemen çözlemezki hemen çözüldüğü nerede görülmüş.

Asıl kötülüğü yapan CHP annem ve anneannem hep anlatırdı başörtülü oldukları için çektiklerini.
Annem hep tarih öğretmeni olmak istermiş puanı tıpa bile yeterken başörtülü olduğu için tarihe bile gidememiş CHP yönetimdeyken.
Bu parti ülkeden dini kaldırmak için kurulmuş ve kılıçdaroğlunun başörtü yasasını istemesindende anlayabiliriz.

Bahsettiğin dönem 70'ler değil mi? O kötülediğin dönemde Türkiye'nin dünyaya karşı gelip Kıbrıs'taki Türkleri kurtarmaya yetecek gücü vardı. Şimdi en basit ambargo korkusundan ne yapacağımızı bilmiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı