Seçimden sonra iPhone 13 fiyatı artar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizi hükümetin vaadine inandırmayan şey nedir ki?

Konuya gelince, iPhone 13 fiyatları şu an bile 27 bin liradan başlarken ve Türkiye'de milyonlar alabiliyorken seçimden sonra fiyatının artmasının çok da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Zaten alan her türlü alıyor yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Binlerce sebepten bir tanesi.

Konuya gelince, iPhone 13 fiyatları şu an bile 27 bin liradan başlarken ve Türkiye'de milyonlar alabiliyorken seçimden sonra fiyatının artmasının çok da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Zaten alan her türlü alıyor yani.
Her zaman yalan attıkları icin olabilir mi?

Başlıkta yazdığı gibi seçimden sonra iPhone 13 ya da 14'ün fiyatı artar mı sizce?

Her şeyin fiyatı artacak. Almaya niyetin varsa bir an önce al.

Sürekli yalan söyleyip insanların aklıyla etmesi.

Tam tersi memurluk fakirliktir. Ay biter para biter. Çoğu memurun zengin yaşama şansı yok. Özeldekilerin az da olsa gelişip zengin olma ihtimali var.
+1. Çünkü maaş hep sabit artıyor falan ama yine artınca ürün fiyatları da artıyor. Yani hayatını hep aynı bütçeyle yaşıyorsun ne fakir ne zengin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı