Seçimden sonra monitör fiyatları artar mı?

Ekonomi sizce tahmin yapmak için öngörülebilir durumda mı? Büyük tüccarların ticaretinde baz alınan dolar 30TL seviyelerinde, keza para politikaları bağımsız bırakılınca doların kısa bir sürede 27TL bandına gelmesi bekleniyor. İlave olarak bol keseden verilen seçim vaadlerinin oluşturacağı Mali yükü ve arka kapıdan giren Arap dolarının kesilmesi taktirde ortaya çıkacak durumun etkisini bilmiyoruz.
Türkiye'de sizin maaşınıza oranla birim başında daha uygun fiyatlı ürün alabilmeniz için iktidar değişse bile en kötü 1 seçim daha geçirmesi ve bu süreçte acı reçete ile yüzleştirilmesi gerekiyor. Yani gözlemim ve okulda 1 dönem aldığım yarım yamalak ekonomi dersinden öğrendiğim kadarı ile önümüzdeki birkaç yıl daha biz alım gücümüzün erimesine şahit olmak zorundayız.

Ne kadar süre içinde artar mı? 2 gün içinde mi? 5 yıl içinde mi? Kesin olarak bilinmesi zor olsa da bu gidişle kısa süre içerisinde artar diye düşünüyorum. İade edilirken aldığınız fiyatı geri ödüyor diye biliyorum, zararda olursunuz. Sonrasında ne olacağı meçhul.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    44,2 KB · Görüntüleme: 21
Ne kadar süre içinde artar mı? 2 gün içinde mi? 5 yıl içinde mi? Kesin olarak bilinmesi zor olsa da bu gidişle kısa süre içerisinde artar diye düşünüyorum. İade edilirken aldığınız fiyatı geri ödüyor diye biliyorum, zararda olursunuz. Sonrasında ne olacağı meçhul.
Üründe 4 tane ölü piksel var.

Geri
Yukarı