Secimlerden sonra bilgisayar ürünlerine zam gelir mi?

Secimlerden sonra yeni mouse ile mouse pad almayi dusunuyorum ama bütçem sinirli yaklasik 800TL şu an TL olarak o kadar param yok ama bunlar da bana laazim eger buyuk oranda zam gelecekse bir sekilde simdiden almayi dusunuyorum gelmeyecekse secimden sonraya da kalabilir. Alacagim mouse ile mousepad.

Seçimlerden sonra her şeye zam gelecek bakan kendisi söyledi.

Secimlerden sonra yeni mouse ile mouse pad almayi dusunuyorum ama bütçem sinirli yaklasik 800TL şu an TL olarak o kadar param yok ama bunlar da bana laazim eger buyuk oranda zam gelecekse bir sekilde simdiden almayi dusunuyorum gelmeyecekse secimden sonraya da kalabilir. Alacagim mouse ile mousepad.
Senin attığın mousepadin desenlisini kullanıyorum şuan.

160 liralık versiyonu diyosan vardır. Ofis için o.
Attığım gameboosterı öneririm. İlla klasse alıcaksan da düz siyahtansa desenli tercih edebilirsin bence.
sag olun tesekkurler onerileriniz icin

CORSAIR KATAR PRO Kablolu Gaming Mouse| ITOPYA.COM

İtopya 7. yaşa özel 7 fırsat kampanyası var
1711192077973.png

Geri
Yukarı