Seçkin olmadan arkadaşımla CS:GO oynayabilir miyiz?

MstfKR

Hectopat
Herkese merhaba, arkadaşım ve ben bu oyunda teke tek oynamak istiyoruz ikimizde seçkin değiliz bunun bir etkisi olur mu? Seçkin olmamamız bir sorun etmeyecekse nasıl beraber oynayabiliriz yardımcı olabilir misiniz acaba?

Herkese merhaba, arkadaşım ve ben bu oyunda teke tek oynamak istiyoruz ikimizde seçkin değiliz bunun bir etkisi olur mu? Seçkin olmamamız bir sorun etmeyecekse nasıl beraber oynayabiliriz yardımcı olabilir misiniz acaba?
Lobi oluştururup atölye haritalarına tıklayıp oradan oynayabilirsiniz.

1V1 atacaksanız örneğin ikinizden birisi atölye haritalardan birine abone olsun daha sonra aynı lobiye girin maçı başlatın ve oynayın.

Etkilemez, oynayabilirsiniz sadece maç dereceli ya da seçkin olamaz.

Lobi oluştururup atölye haritalarına tıklayıp oradan oynayabilirsiniz.

1V1 atacaksanız örneğin ikinizden birisi atölye haritalardan birine abone olsun daha sonra aynı lobiye girin maçı başlatın ve oynayın.

Sağ kısımda arkadaşlar menüsünden lobiye davet et tarzı bir buton var, oradan davet edip oyun seçeneklerini seçip girebilirsiniz.

Anladım çok teşekkür ederim hepinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı