Secure Boot açtıktan sonra "no Signal" hatası

thaerd4x

Hectopat
Yer
japanese Nagasaki
Daha fazla  
Meslek
animator
Secure Boot açtıktan sonra no Signal veriyor. BIOS' pilini çıkartım olmadı, CLR CMOS şeyini denedim o da olmadı. Ne yapabilirim artık sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Secure Boot açtıktan sonra no Signal veriyor. BIOS' pilini çıkartım olmadı, CLR CMOS şeyini denedim o da olmadı. Ne yapabilirim artık sizce?
Bios pilini çıkartıp hemen takmayın 15-30 saniye arası bekleyin o sırada eski usül RAM'leri de çıkartıp bekletebilirsiniz. CMOS reset'i doğru yaptığınıza da emin misiniz?

Dostum bana göre sistemin farklı bir ekran kartı ile görüntü verecektir. Bir şekilde 2 dakika kullanabilmek için arkadaşından, tanıdığından edin. Sistemine tak yüksek ihtimalle görüntü alacaksın, aldıktan sonra BIOS ayarlarını sıfırla. Ardından kendi kartını tak ve devam.

Aynı sorunu yaşadım. BIOS pilini çıkartım geri takıp çalıştırdığım da ise BIOS sıfırlandı öyle görüntü geldi. Allah yardımcın olsun ya bende de secure boot açınca böyle oluyor neden bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı