Secure Boot "enable" olduktan sonra PC açılmıyor

Teknik Bilgisel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 11'de Valorant için TPM 2.0 hatası alıyordum Secure Boot falan açtım PC'yi yeniden başlatınca PC çalışıyor ekran gelmiyor ekran kartının ışığı reset atıp duruyormuş gibi yanıp yanıp sönüyor. Anakart mi kitlenmiş? Çünkü BIOS pilini çıkartıp 5 6 dakika bekledim, tam 3 kere ama düzelmedi ekran gelmiyor. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar Windows 11'de Valorant için TPM 2.0 hatası alıyordum Secure Boot falan açtım PC'yi yeniden başlatınca PC çalışıyor ekran gelmiyor ekran kartının ışığı reset atıp duruyormuş gibi yanıp yanıp sönüyor. Anakart mi kitlenmiş? Çünkü BIOS pilini çıkartıp 5 6 dakika bekledim, tam 3 kere ama düzelmedi ekran gelmiyor. Ne yapmam lazım?
Bios'a girebiliyor musunuz?

Windows 11 kurulumu orijinal ISO ile mi yoksa korsan ISO ile mi kuruldu ?

Windows 11 nasıl kurdunuz? Sorun 11 kaynaklıdır diye düşünüyorum. Güncel mi?
Hocam kendi direk kurdu sistem destekliyor diye
Windows 11 kurulumu orijinal ISO ile mi yoksa korsan ISO ile mi kuruldu ?
Hocam direk kendi Windows 11 yükle seçeneğinden yaptım windowsun temiz kurulum yapmadım
Bios'a girebiliyor musunuz?
Yok ekran hiç yok gelmiyor gelse win10 a geçecem lanet olsun :(
Hocam kendi direk kurdu sistem destekliyor diye

Hocam direk kendi Windows 11 yükle seçeneğinden yaptım windowsun temiz kurulum yapmadım

Yok ekran hiç yok gelmiyor gelse win10 a geçecem lanet olsun :(
İşin kötü tarafı garantisi yok anakart da a320 kim uğraşacak şimdi bununla servis bakar mı?

Son düzenleme:
Hocam anakarttan BIOS resetleyin clear CMOS'u kısa devre yap PC ekranı gelir gibi düşünüyorum.
Hocam anakarttan bios resetleyin derken ben sadece bios pilini çıkarıp denedim aynı zamanda jbat pinleri ile hard reset yöntemini biliyorum o pinler de benim anakartımda yok (a320mS2h) CMOS dediğiniz kısa devre eğer benim bahsettiğim pinler ise onlar yok maalesef o yüzden kısa devre yapamıyorum

Hocam anakarttan BIOS resetleyin derken ben sadece BIOS pilini çıkarıp denedim aynı zamanda jbat pinleri ile hard reset yöntemini biliyorum o pinler de benim anakartımda yok (A320MS2H) CMOS dediğiniz kısa devre eğer benim bahsettiğim pinler ise onlar yok maalesef o yüzden kısa devre yapamıyorum.

Kısa devre yapabilseydin düzelir gibi geldi benim aklıma başka yöntem gelmiyor hocam kusura bakmayın bu kadar yardım edebildim.

Kısa devre yapabilseydin düzelir gibi geldi benim aklıma başka yöntem gelmiyor hocam kusura bakmayın bu kadar yardım edebildim.
Ne demek hocam ben teşekkür ederim zahmet edip ilgilendiğiniz için. Yarın servisle iletişime geçicez artık saat 3 oldu yarın dershaneye gidecem denemediğim bios sıfırlama yöntemi kalmadı...

Yeni konular

Geri
Yukarı