Securityhealthsystray.exe virüs mü?

Her zaman tarama yapmaz, süre değişebilir. İçiniz rahat etmiyorsa virüs taraması yapın derim.

Kaspersky deneme sürümünü indirdim hizli tarama yaptim tam tarama yaptim bilgisayarda virüs göstermedi uygulamayi devre dişi biraktim zaten laptopta gözükmüştü umarim sorun olmaz sağ olun yardimlariniz için.

Kaspersky deneme sürümünü indirdim hizli tarama yaptim tam tarama yaptim bilgisayarda virüs göstermedi uygulamayi devre dişi biraktim zaten laptopta gözükmüştü umarim sorun olmaz sağ olun yardimlariniz için.

Bazi sayfalarda virus oldugunu okudum ondan kafamda takılmıştı.

Bazi sayfalarda virus oldugunu okudum ondan kafamda takılmıştı.
Virüs çıkmadıysa problem yok. Windows'un Defender uygulaması bu. İçiniz rahatlamıştır büyük ihtimalle. Çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Şaka mı bu hocam? Ben ne demiştim sizinki niye çözüm oluyormuş acaba? Benimki olması lazım asıl.

@mustafa535331 hocam benimkini çözüm olarak işaretler misiniz?
Hahahaha bak nasılda şaka yaptım ama? Çok istiyorsan çözüm olarak işaretlesin seni. Ne kıskançlıkmış yahu bu? Aaaa pardon yeni gördüm 2 çözümüde 🤣 🤣 🤣

Hahahaha bak nasılda şaka yaptım ama? Çok istiyorsan çözüm olarak işaretlesin seni. Ne kıskançlıkmış yahu bu? Aaaa pardon yeni gördüm 2 çözümüde 🤣 🤣 🤣
Diyene bak boşu boşuna çözüm almakla sorunları çözmüş olmuyorsun biz burda 1 saatdir virüs değil diyoruz sen gelmişsin çözüm olarak işaretle diyorsun.2 çözüm olma sebebim de senin gibi çözüm istemiyorum da ondandır.

Diyene bak boşu boşuna çözüm almakla sorunları çözmüş olmuyorsun biz burda 1 saatdir virüs değil diyoruz sen gelmişsin çözüm olarak işaretle diyorsun.2 çözüm olma sebebim de senin gibi çözüm istemiyorum da ondandır.
Ben ne dedim acaba? aksinimi inkar ettim? Yazık cidden , kaç yaşında adamsın yaptığın haraketlere bak o benim hakkımdı felan. Beyin yaşın gelişmemiş galiba 😁 😁

Ben ne dedim acaba? aksinimi inkar ettim? Yazık cidden , kaç yaşında adamsın yaptığın haraketlere bak o benim hakkımdı felan. Beyin yaşın gelişmemiş galiba 😁 😁
Ben çözüm aramıyorum yardım ettiğim ve çözüm almadığım konular var fakat , benim demek istediğim çözüm olarak işaretlenmesi gereken mesaj en azından benimki olmasa bile @KalyWare adlı arkadaşın mesajının çözüm olarak işaretlenmesini doğru buluyorum.Ama zaten arkadaş hiçbir mesajı çözüm olarak işaretleyecek gibi de durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı