Sedan araba sürme korkusu

bevveR

Hectopat
Ehliyetimi alalı 2 ay oldu. 2 aydır 2009 Opel combo sürüyorum. Onu da geçen hafta perte çıkardık ya. 😁 Diğer aracımız olan 2020 Passat'ı sürmek istiyorum ancak Passat daha uzun ve geniş olduğu için sürememekten, sağa sola sürtmekten, takmaktan korkuyorum bir tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ehliyetimi alalı 2 ay oldu. 2 aydır 2009 Opel combo sürüyorum. Onu da geçen hafta perte çıkardık ya. 😁 Diğer aracımız olan 2020 Passat'ı sürmek istiyorum ancak Passat daha uzun ve geniş olduğu için sürememekten, sağa sola sürtmekten, takmaktan korkuyorum bir tavsiyeniz var mı?
Bu korkuyu sadece passatı sürerek aşabilirsin. Fazla hızlı gitmezsen en kötü sürtersin.

Sürüp tecrübe kazanmaktan başka çaren yok.

Hocam alışırsınız. Benim annem 45 yaşında küçük araba kullandı 2 yıl sonra SUV modeline geçti evet korktu ama alıştı. Sizde yavaş yavaş giderek alışırsınız emin olun.

Geri
Yukarı