Sedat Peker konuştu siyaseti sarstı

Bu akşam Habertürk'teki programa katılması beklenen Hadi Özışık, programın başlamasına saatler kala programa çıkmaktan vazgeçti. Habertürk'ün program bilgi sayfasında da adı geçiyordu.
Habertürk'teki program şu anda da devam etmekte. Hadi Özışık nerede diye belirtilen soruya cevap verilemedi.
Sedat Peker'in paylaştığı görüntülü konuşma videosu çok şey ima ediyor.

Konuyla ilgili video;

Son düzenleme:
Bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil herkes biliyor hiç sevmem ama gel gelelim o camianın adamı olduğu için neler dönüyor çok iyi biliyor.
Ben açıkcası doğruları söylediğine inanıyorum hatta eksik bile anlatıyor. En basitinden bugün ki Hadi özışık olayında bile doğru söylediği şak diye ortaya çıktı işte. Hadi, Soylu ile görüşmedim, görüştüm diyen şerefsizdir dedi, Sedat peker video yayınlayıp kanıtladı.
Biz halka düşen filler tepişirken kim ne ahlaksızlık yapmak hepsini öğrenmek bu kadar basit.

Bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil herkes biliyor hiç sevmem ama gel gelelim o camianın adamı olduğu için neler dönüyor çok iyi biliyor.
Ben açıkçası doğruları söylediğine inanıyorum hatta eksik bile anlatıyor. En basitinden bugün ki Hadi Özışık olayında bile doğru söylediği şak diye ortaya çıktı işte. Hadi, Soylu ile görüşmedim, görüştüm diyen şerefsizdir dedi, Sedat Peker video yayınlayıp kanıtladı.
Biz halka düşen filler tepişirken kim ne ahlaksızlık yapmak hepsini öğrenmek bu kadar basit.
Ülke 90'lı yıllara geri dönüyor, susurluk olayının benzeri günümüzde yaşanırsa şaşırmam bile.

Muhalefet köşeye sıkışmış durumda değil çünkü. Sedat Peker köprüden önceki son çıkışta. Elbet doğru veya yanlış bazı sansasyonel açıklamalar yapacaktır.

İşte bu yönden de kızıyorum. Kardeşim, madem yaptıkları yolsuzları ortaya çıkaracaksınız, illaki köşeye mi sıkışmanız gerekiyor?

Mafyaların hazmedemediği, kullanıp atılmaları. Burada kullanan mı, kullanılan mı hatalı bilemiyoruz.

Şu an Sedat Peker'in yaptığı açıklamalar bence doğru. Ancak o konuda iki tarafında düzgün bir cevap vereceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı