Seduna Skagen Çalışma Koltuğu 719 TL

Geçen hafta yine SEDUNA kampanyasından bunun PRO versiyonunu 800 liraya aldım. (metal ayaklısı ve beyaz)
Plastik ayaklı versiyonu nasıldır bilmiyorum ama ben aşağıdaki modelden ÇOK memnun kaldım.

Hele şu piyasada. Geniş oturak, fileli sırtlık, görece şık tasarım, yaslanınca yatan yapısı.

Ben tavsiye ederim.

Ama not düşeyim tekrar ben metal ayaklısını aldım. Başka farkı var mıdır bilmiyorum.

Seduna Skagen Plus Çalışma Sandalyesi | Ofis Koltuğu Seduna Skagen Plus Çalışma Sandalyesi | Ofis Koltuğu : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Geçen hafta yine SEDUNA kampanyasından bunun PRO versiyonunu 800 liraya aldım. (metal ayaklısı ve beyaz)
Plastik ayaklı versiyonu nasıldır bilmiyorum ama ben aşağıdaki modelden ÇOK memnun kaldım.

Hele şu piyasada. Geniş oturak, fileli sırtlık, görece şık tasarım, yaslanınca yatan yapısı.

Ben tavsiye ederim.

Ama not düşeyim tekrar ben metal ayaklısını aldım. Başka farkı var mıdır bilmiyorum.

Seduna Skagen Plus Çalışma Sandalyesi | Ofis Koltuğu Seduna Skagen Plus Çalışma Sandalyesi | Ofis Koltuğu : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam
Bunu almadığıma pişmanım zaten.

Bunu almadığıma pişmanım zaten.

Kaç kilosunuz hocam boy 1.93 kilo 94 taşır mı beni?

Ben tavsiye ederim.

Ürün elime ulaştı. Satıcısı Amazon olduğu için daha iyi. Ürün rahat fiyatına göre güzel ürün. Tek kötü tarafı plastik kokusu var umarım havalandırma ile gider.

Ben kullanıyorum. Plastik olan ayak ikiye ayrıldı (80-90kg arası). Metal ayak taktırdım sağlam oldu.
Üst kısım öne doğru çöktü. Her an kırılabilir. Ağırsanız tavsiye etmem.
Hiç koku almadım. Belki ilk gün olmuştur.

Plastik ayak kırılırsa 130 TL ye metal ayak gönderiyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı