Seduna thunder Pro iyi midir?

Hala kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız memnun musunuz, bir şikayetiniz var mı?
Hala kullanıyorum. Arkadaki plastik bel desteği kırıldı ve böylesi çok daha iyi oldu açıkçası. En başından hiç koymasalar olurmuş. Onun dışında koltuk(minderinden bahsediyorum) çok rahat, dirseklerinizi koyduğunuz kolçaklar çok rahat. Bir alt modeli kardeşimde var mesela onun kolçak kısımları direk plastik sanırım yani Pro modelindeki gibi süngerle doldurmamışlar o yüzden çok daha sert ve biraz rahatsız ediyor ama Pro modelinde bu problem yok. Kafa desteği fena değil ve deri olmadığı için terletme yapmıyor. Şu an fiyatı ve muadili ürünler hakkında bir fikrim yok ama hala f/p sayılabilecek bir klasmanda ise kesinlikle alınabilir bir model.

Hala kullanıyorum. Arkadaki plastik bel desteği kırıldı ve böylesi çok daha iyi oldu açıkçası. En başından hiç koymasalar olurmuş. Onun dışında koltuk(minderinden bahsediyorum) çok rahat, dirseklerinizi koyduğunuz kolçaklar çok rahat. Bir alt modeli kardeşimde var mesela onun kolçak kısımları direk plastik sanırım yani Pro modelindeki gibi süngerle doldurmamışlar o yüzden çok daha sert ve biraz rahatsız ediyor ama Pro modelinde bu problem yok. Kafa desteği fena değil ve deri olmadığı için terletme yapmıyor. Şu an fiyatı ve muadili ürünler hakkında bir fikrim yok ama hala F/P sayılabilecek bir klasmanda ise kesinlikle alınabilir bir model.

Hocam merhaba son durum nedir acaba seduna thunder Pro hakkındaki görüşleriniz.

@Tati80
Çok olmamış zaten en son yazalı ve hala aynı yani. Hatta geçenlerde şu koltuğu denedim ev eşyası bakmaya çıktığımda ve Seduna baya iyi yani buna kıyasla. Minderi daha rahat, kolçakları çok daha rahat diğerinin Seduna'nın bir alt modelinde bahsettiğim sert kolçak problemi vardı yine. Thunder Pro'nun bence tek eksisi bel desteğinin zayıf olması. Seduna oyuncu koltukları da üretiyor gidip onlara da bakılabilir daha iyi bel desteği olan ürünler için.

@Tati80
Çok olmamış zaten en son yazalı ve hala aynı yani. Hatta geçenlerde şu koltuğu denedim ev eşyası bakmaya çıktığımda ve seduna bayağı iyi yani buna kıyasla. Minderi daha rahat, kolçakları çok daha rahat diğerinin Seduna'nın bir alt modelinde bahsettiğim sert kolçak problemi vardı yine. Thunder Pro'nun bence tek eksisi bel desteğinin zayıf olması. Seduna oyuncu koltukları da üretiyor gidip onlara da bakılabilir daha iyi bel desteği olan ürünler için.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı