Seg televizyon alınır mı?

5harf

Hectopat
Bu SEG televizyon alınır mı?

Ek olarak bütçemiz maksimum 1500TL. Başka önerebilirseniz de iyi olur. Evde kullanılacak çok büyük ekran olmasına gerek yok 60-82 ekran iyidir. Düzgün, güvenilir, F/P olsun yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Axen'in kendi sitesi bile kimlik avı tehditi nedeniyle kapalı şu an. Bu markaya pek güvenim yok açıkçası. 1080p olması da pek dert değil bizim için. Ekranı da fiyatı da bizi aşıyor. Ekranı sığdırabileceğimiz yer sınırlı.

Hocam Axen'in kendi sitesi bile kimlik avı tehditi nedeniyle kapalı şu an. Bu markaya pek güvenim yok açıkçası. 1080p olması da pek dert değil bizim için. Ekranı da fiyatı da bizi aşıyor. Ekranı sığdırabileceğimiz yer sınırlı.
O zaman attığınız monitörü alabilirsiniz bir sıkıntı çıkarmaz.

Bunları öneririm:

Son düzenleme:
O zaman attığınız monitörü alabilirsiniz bir sıkıntı çıkarmaz.
Benim monitör bile daha iyi görüntü veriyor.
Atıtığınız tam anlamıyla çöp bir televizyon. 1366 x 768 görüntü kalitesi hiçbir şekilde mutlu etmez sizl, ayrıca 50Hz ile de hiçbir şekilde mutlu olmazsıjnız. Boyu da monitör kadar.
Axen kaliteli markadır onu alın, @dafry'nin attığını alırsanız pişman olmazsınız.

Benim monitör bile daha iyi görüntü veriyor.
Atıtığınız tam anlamıyla çöp bir televizyon. 1366 x 768 görüntü kalitesi hiçbir şekilde mutlu etmez sizl, ayrıca 50Hz ile de hiçbir şekilde mutlu olmazsıjnız. Boyu da monitör kadar.
Axen kaliteli markadır onu alın, @dafry'nin attığını alırsanız pişman olmazsınız.
Arkadaş görüntü kalitesine önem vermiyormuş ondan alabilirsin dedim :)

Arkadaş görüntü kalitesine önem vermiyormuş ondan alabilirsin dedim :)
Evet, o "monitör" bence de sorun çıkarmaz.
Boyu da parası da aşar demiş ayrıca. O zaman @TÇB'nın attıklarından birini öneririm, hepsi kaliteli.
Yumatu marka, farklı bir model televizyonu odamda kullanıyorum kaliteli bir marka bence, onu da göz ardı etmeyin en az diğerleri kadar kaliteli. Hem de hepsi FullHD olduğundan sizin attığınız "monitör"e nazaran çok daha iyi televizyonlar.

Axen marka iyi olsa bile almaya ikna edebileceğim bir marka değil maalesef. SEG için de öyle oldu ondan da vazgeçmiş olduk. Ekrana önem vermiyorum derken 1000 liraya da F/P TV bulabileceksek 500 lirayı onun için vermeyelim diyoruz. Maksimum bütçe 1500 derken tümünü harcamak için değil bir şey bulamadık neyse alalım bütçesi olarak belirledik.
@TÇB inceleyeceğiz teşekkürler.

Axen marka iyi olsa bile almaya ikna edebileceğim bir marka değil maalesef. SEG için de öyle oldu ondan da vazgeçmiş olduk. Ekrana önem vermiyorum derken 1000 liraya da F/P tv bulabileceksek 500 lirayı onun için vermeyelim diyoruz. Maksimum bütçe 1500 derken tümünü harcamak için değil bir şey bulamadık neyse alalım bütçesi olarak belirledik.
@TÇB inceleyeceğiz teşekkürler.
@TÇB'nın attıkları hakkında olan yorumumu okursanız aklınızdakini belirlemek konusunda sizin için daha faydalı olur :)

Geri
Yukarı