Şehir dışına çıkmadan önce yanımıza ne alabiliriz?

Nedense MP3 çalar ile dinlemek hep daha zevkli gelmiştir bana.
Kaç saatlik yola çıkıyorsun?
Muhtemelen İzmir- Afyon 5-6 Saat olacak ama ben yoldan sapıp başka yerleride gezmek istiyorum 2-3 saat kadar. Birazdan yola çıkacağım.

MP3 çok güzel bir icat telefon gibi aşağı yukarı uğraşmıyorsun ekranla o kadar. Ancak telefon her işimi gördüğü için 2. Plana bırakamıyorum.

Yanına bir adet Powerbank al.
Telefona birkaç tane bulmaca oyunu indirebilirsin.
Şarjın bitecektir Powerbank unutma.
Kendine çevrimdışı birkaç tane oyunda indir arada zaman geçirirsin çünkü o otobüslerde bulunan filmler çok kötü oluyor:)

Şarjın bitecektir Powerbank unutma.
Kendine çevrimdışı birkaç tane oyunda indir arada zaman geçirirsin çünkü o otobüslerde bulunan filmler çok kötü oluyor:)
Şahsi arabamla gideceğim. Powerbank 4K MH 😀 bana yeter mi emin değilim. Çakmaklıkla idare ederim olmazsa.

Power yeterli.
Kişisel araba ise rahat rahat gidersin zaten.
Taktım kulaklığı açtım sesi, şarjıda taktım şuan abur cubur eksik sanırım. Tavsiyem bu konuyu okuyanlar için, cips,şeker,çikolata doldurmayın. Mandalina,muz,portokal,baklava. Gibi her ihtiyacınızı karşılayacak şeyler alabilirsiniz. Baklavayı ev baklavası olarak tercih edersiniz 1-2 parça şekerinizi düzene sokacaktır. Şuan bu uygulamayı yapmaktayım ve kötü koku, yağlanma ile uğraşmamaktayım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 30
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı