Şehir içinde sürmek için bisiklet önerisi

slpygtkz

Centipat
Daha fazla  
Selam. Şehir içinde sürmek için bir bisiklet arıyorum. Sürekli kullanacağım bu yüzden sağlam olmalı. Ayrıca sürmesi kolay olmalı ve yüksek yerlere çıkabilmeli. 7000 TL'yi mümkünse geçmesin fakat geçebilir de sorun değil yani. Eşyalarımı koyacağım bir bölme olsa çok iyi olur. Koltuğu rahat olursa 10/10 olur. Şimdiden teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet seçebilirim ama anlamıyorum bisikletlerden ve kaliteli istiyorum. Hepsi kalitelidir elbet ama 7000 TL'yi mümkünse geçmemek şartıyla kaliteli bir tane arıyorum. Anlamıyorum teknik özelliklerden.

Evet seçebilirim ama anlamıyorum bisikletlerden ve kaliteli istiyorum. Hepsi kalitelidir elbet ama 7000 TL'yi mümkünse geçmemek şartıyla kaliteli bir tane arıyorum. Anlamıyorum teknik özelliklerden.
Bu durumda netten almanda zor. Zira boyuna kilona uyacak mı? Rahat edecekmisin. Bunları ancak deneyerek anlayabilirsin. 7000 fena bir bütçe sayılmaz.

10k olsa bütçe bu canavari alabilirsin.

Bu durumda netten almanda zor. Zira boyuna kilona uyacak mı? Rahat edecek misin? Bunları ancak deneyerek anlayabilirsin. 7000 fena bir bütçe sayılmaz.

İstanbul Avrupa yakasında gidecek pek bir yer bilmiyorum o yüzden internetten baktım. Bütçeyi de 10000 TL'ye çıkamam bu arada

Geri
Yukarı