Sehirler arası yolculukta PC tasınır mı?

cuanerç

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugün sorum su olacak: 2 ay sonra İstanbul'dan Sivas'a otobüsle gideceğim. PC sistemimi de yanımda götürmek istiyorum, sizce otobüste PC'me bir şey olur mu? Şehirler arası otobüs yolculuğunda PC taşımak ne kadar güvenli?

Herkese merhaba. Bugün sorum su olacak: 2 ay sonra İstanbul'dan Sivas'a otobüsle gideceğim. PC sistemimi de yanımda götürmek istiyorum, sizce otobüste PC'me bir şey olur mu? Şehirler arası otobüs yolculuğunda PC taşımak ne kadar güvenli?

Ekran kartını çıkarıp ve kasayı köpüklü şekilde kutusuna koyarsanız bir şey olmaz.

Laptop mu? Masaüstü mü? Masaüstü ise ekran kartını söküp götürürseniz pek sıkıntı olacağınız zannetmiyorum. Tabi bagajların arasına koyarsanız biraz riskli olabilir.

Görevliye söyleyin kırılacak/hasar görecek eşya var diye. Rahatça gider. Ekran kartınızı el bagajınıza koyabilirsiniz

Hocam ekran kartını çıkarın. Mümkünse tüm parçaları sökün kutuya koyun öyle götürün montaj yaparsın sonra. Eğer diyorsan illa götürecem diye çocuğunmuş gibi bakman gerek.

Herkese merhaba. Bugün sorum su olacak: 2 ay sonra İstanbul'dan Sivas'a otobüsle gideceğim. PC sistemimi de yanımda götürmek istiyorum, sizce otobüste PC'me bir şey olur mu? Şehirler arası otobüs yolculuğunda PC taşımak ne kadar güvenli.

Ekran kartını sökerseniz sıkıntı olmaz ama kasanın üstüne bir şey koyarlarsa fırlatırlarsa hasar alabilir.

Ekran kartını çıkarmanız gerekiyor. Köpüğe de sarar üstüne de balonlu poşet sararsaniz sorun olmayacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı