Seidon 120 V3 Plus Ses Sorunu

onur apaydın

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar i7 8700k ve GTX 1080li bir sistem topladım fakat aldığım soğutucunun sesinden çok rahatsizim. Normalde anakarttan sıvı soğutucunun fanlarının pimlerini cektigimde pompadan aşırı bir ses gelmediğini biliyorum bende internetten 120mm Akase Apache Flow adlı sessiz çalıştığını duyduğum bir fan sipariş ettim. Gelecek bu fani sıvı soğutmanın bir adet faniyla değiştirip sıvı soğutmanın radyatorunun diğer ucundaki fanida iptal edip kullanmayı dusunuyorum. Sizce bu durum bir sıkıntı yaratır mı? Kasamin modeli Cooler Master Masterlite Box5 ve öndeki fanların sesinden de rahatsız olduğum için onlarında pimlerini çıkarttim. Kasanın yan tarafini da hava alması için açık biraktim buda bir problem yapar mı acaba? Ayriyetten yaza doğru bu soğutucuyu tümden değiştirmeyi planlıyorum bana aşırı sessiz çalışan iyi soğutan 120mm radyatörlu kasaya uygun fiyat sınırı olmayan bir soğutucu önerebilir misiniz? Overclock yapmiyorum oynadığım oyunlarda islemcim çok isinmasin yeter. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı