Şeker portakalı tarzı kitap var mı?

Ceix

Hectopat
Şeker portakalı gibi küfürlü olan kitaplar hoşuma gidiyor. Onun tarzında kitaplar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çanlar kimin için çalıyor.
Otomatik portakal.

Okumak için kitap arayan birinin kriterleri arasında "eserde küfür olması gerektiği" kriterini de ilk defa duyuyorum.

Çanlar kimin için çalıyor.
Otomatik portakal.

Okumak için kitap arayan birinin kriterleri arasında "eserde küfür olması gerektiği" kriterini de ilk defa duyuyorum.

Küfürler hoşuma gidiyor dostum, mizahi geliyor bana. Ciddi okurken bir anda onun bunun çocuğu yazması eğlenceli oluyor benim için.

Son düzenleme:
Küfürler hoşuma gidiyor dostum, mizahi geliyor bana. Ciddi okurken bir anda onun bunun çocuğu yazması eğlenceli oluyor benim için.
Aslında mizahi unsur arıyorsun anladığım kadarıyla. Yaşar ne yaşar ne yaşamaz'da iyidir bu konuda. Vatan Yahut Silistre'de farklı şekilde mizaha sahip bir eser. Daha dün okudum. Onu da tavsiye ederim.

Şeker portakalının devamı olan kitaplar olmayınca tarihe ilgim olduğu için vatan yahut silistreyi aldım şimdi sizden gördüm mizaha sahip olduğunu.
Abdullah Çavuş karakteri benim yer yer tebessüm etmeme sebep oldu. Adamın hayat mottosunu çok beğendim.

Geri
Yukarı