Sekiro 150 TL ye değer mi?

Bu oyun 300 liraya da değer hocam.
Ben hayatımda bu kadar mükemmel oyun görmedim, Elden Ring'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Değer kesinlikle ama souls oyunlarını seviyorsan değer. souls oyunları içinde farklı bir yeri var. Vuruş hissiyatı boss fightlar çok hoş. Diğer souls oyunlarına göre farklı. Level sistemi yok. Senin refleksleri kullanmani istiyor oyun. Farklı bir deneyim değer kesinlikle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen bitirmemiş olsam da değer.

Souls oyun kavramını biliyor musun?

Ölmek senin için ne kadar değerli?
Öldükten sonra baştan başlamak hoşuna gidiyor mu?
En kolay souls oyunu blodborne oda PC de yok
Ben Bloodborne başlamıştım.

Çok zor oyunları ve Souls oyunlarının atmosferini seviyorsan fazlasıyla değer. İlk defa oynayacaksan ve zor oyunlara alışkın değilsen kendi paranla bol bol işkence çektirir. :D Bana Souls oyunlarını sevdiren oyundu Sekiro, binlerce küfür ederek, yüzlerce defa ölerek bitirdikten sonra diğer oyunları da sıradan oynadım.

Çok zor oyunları ve souls oyunlarının atmosferini seviyorsan fazlasıyla değer. İlk defa oynayacaksan ve zor oyunlara alışkın değilsen kendi paranla bol bol işkence çektirir. :D bana souls oyunlarını sevdiren oyundu Sekiro, binlerce küfür ederek, yüzlerce defa ölerek bitirdikten sonra diğer oyunları da sıradan oynadım.

Hocam hiç soluls tarzı oyun oynamadım işte sıkıntı o denenir en azından beğenmessem iade ederim.

Çok zor oyunları ve souls oyunlarının atmosferini seviyorsan fazlasıyla değer. İlk defa oynayacaksan ve zor oyunlara alışkın değilsen kendi paranla bol bol işkence çektirir. :D bana souls oyunlarını sevdiren oyundu Sekiro, binlerce küfür ederek, yüzlerce defa ölerek bitirdikten sonra diğer oyunları da sıradan oynadım.

Hocam bir de oyunda ölünce malzemeler yarı yarıya düşüyormuş herhalde, öldüğümüz yere gidip alma gibi bir şey yok mu?

Hocam hiç soluls tarzı oyun oynamadım işte sıkıntı o denenir en azından beğenmessem iade ederim.

Hocam bir de oyunda ölünce malzemeler yarı yarıya düşüyormuş herhalde, öldüğümüz yere gidip alma gibi bir şey yok mu?

Yok, öldükten sonra kastığın XP barının yarısı gider ve paranın yarısı gider.

Geri
Yukarı