Sekiro aşırı zor geliyor

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Sekiro'yu yükledim ama aşırı zor oyun başında en ufak adamlara 4 vuruşta ölüyorum modu var mıdır acaba easy mod falan seçebilsek daha şu boss mu tam emin değilim ama zar zor yendim 6 kere falan öldüm şunu yeneyim derken.

Dosya Ekleri

• general-tenzen-yamauchi-gallery-2-sekiro-wiki-guide.jpg
    general-tenzen-yamauchi-gallery-2-sekiro-wiki-guide.jpg
    514,4 KB · Görüntüleme: 98
Beni de delirtti ve kolay mod kurdum ve oyunun yarısına gelmeden kapadım çünkü anladım ki Souls oyunlarının tek eğlencesi o zor kavgalarmış. Onları çıkarınca Souls oyunlarının pek bir anlamı kalmıyor.

Puzzle çözer gibi düşmanın hareketlerini ezberlemeniz ve ona göre aksiyon almanız gerekiyor. Deflect yaparak düşmanın dayanıklılık çubuğunu doldurma ve sonunda düşmana tek atma üzerine üzerine kurulu bir oyun. Hamlelerden Dark Souls gibi yuvarlanarak kaçınmanı değil birebir çarpışmanı istiyor senden oyun. Defalarca kez öleceksin ve her denemende daha da iyi oynayacaksın. Oyun ile inatlaşmadan birkaç video izleyerek başlayabilirsin. Ve evet kaçarı yok, öleceksin. Ama uzun uğraşlar sonucunda kestiğin bossun vereceği tatmin hissi, işte başardım sonunda diye haykırmanıza sebep olabilir. İyi oyunlar.

owl (father) kadar lanet bir boss yok.

Bence Guardian ape daha sinir bozucu.

Sekiro'yu yükledim ama aşırı zor oyun başında en ufak adamlara 4 vuruşta ölüyorum modu var mıdır acaba easy mod falan seçebilsek daha şu boss mu tam emin değilim ama zar zor yendim 6 kere falan öldüm şunu yeneyim derken.

Cevspın basit gıt gud.

Yeni konular

Geri
Yukarı