Sekiro aşırı zor geliyor

Enahaine

Decipat
Makaleler
1
Sekiro'yu yükledim ama aşırı zor oyun başında en ufak adamlara 4 vuruşta ölüyorum modu var mıdır acaba easy mod falan seçebilsek daha şu boss mu tam emin değilim ama zar zor yendim 6 kere falan öldüm şunu yeneyim derken.

Dosya Ekleri

• general-tenzen-yamauchi-gallery-2-sekiro-wiki-guide.jpg
    general-tenzen-yamauchi-gallery-2-sekiro-wiki-guide.jpg
    514,4 KB · Görüntüleme: 98
Enis Kirazoğlu'nun videosu geldi aklıma. Git gud kardeşim git gud.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun zevk almak icin oynanir. Misal ben Wolfenstein serilerinin cogunu olumsuzluk moduyla oynadim. Sonuc: aksiyonu sonuna kadar yasadim ve olur olmadik yerde olup sinirimi bozmadim.

Ama yani bir yerde 6 kere ölüncede monitöre yumruk atasım geliyor atsam yenisini alamiyicam odamda kum torbasıda yok ki ona vurayım deli ediyor .d
Dostum souls oyunları genelde böyle eğer pek aran yoksa Thymesia - Steelrising - Jedi fallen order gibi oyunlarla elinin bu türe alışmasını sağlayabilirsin.

Ama yani bir yerde 6 kere ölüncede monitöre yumruk atasım geliyor atsam yenisini alamiyicam odamda kum torbasıda yok ki ona vurayım deli ediyor .d
Risk varsa bırakın. Monitörden değerli mi? Ben de o bossta zorlanmıştım ama iş hareketleri öğrenip tepki verebilmektedir. Misal ben bu bossu kestiğim savaşta neredeyse hiç hasar almadım. Yani olayı bilince çözülüyor iş. Pratik gerisi. Bir de oyunda siniri 2'ye ayırırım. Birincisi oyunun mükemmel hataları ikincisi benim hatalarım. Kendi hatamda sinirlenirim ama çok sürmez maksimum 5 saniye ama tam alacağım yerde oyun bir hata yapsa... Sekiro'da 1. olmuyor genelde ama siz biraz monitör dövmek istiyorsunuz gibi. Monitörün ailesi varmış gibi düşünürseniz sorun kalmaz.

Puzzle çözer gibi düşmanın hareketlerini ezberlemeniz ve ona göre aksiyon almanız gerekiyor. Deflect yaparak düşmanın dayanıklılık çubuğunu doldurma ve sonunda düşmana tek atma üzerine üzerine kurulu bir oyun. Hamlelerden dark souls gibi yuvarlanarak kaçınmanı değil birebir çarpışmanı istiyor senden oyun. Defalarca kez öleceksin ve her denemende daha da iyi oynayacaksın. Oyun ile inatlaşmadan birkaç video izleyerek başlayabilirsin. Ve evet kaçarı yok, öleceksin. Ama uzun uğraşlar sonucunda kestiğin bossun vereceği tatmin hissi, işte başardım sonunda diye haykırmanıza sebep olabilir. İyi oyunlar.

Owl (Father) kadar lanet bir boss yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı