Sekiro Mod Engine "Unsupported version of Sekiro detected" hatası

Verita

Decapat
Daha fazla  
Sekiro oynayacaktım, ilk kez girdim ve karşıma bu sorun çıktı. Ne yapabilirim, çözümünü söyleyebilir misiniz?

D__Games_Sekiro - Shadows Die Twice_sekiro.exe 29.03.2023 21_27_18.png

Konuyu açtığından beri yaklaşık iki hafta geçmiş. Sorunu çözebildin mi bilmiyorum ancak aynı sorunu yaşayan olursa diye yazıyorum. Bu ekranda Enter basarak oyuna girebilirsiniz. Sorunun kaynağını merak edenler için açıklama: Türkçe yama çıktıktan sonra oyuna bazı ek özellikler getirildi. Daha önce yendiğin boss'lar ile tekrar kapışma, kostüm gibi. Türkçe yamada onlar olmadığı için ???? şeklinde gözükecektir. Tavsiyem oyunu bitirdikten sonra boss fightları tekrar oynayacaksanız Türkçe yamayı kaldırmanız.

Konuyu açtığından beri yaklaşık iki hafta geçmiş. Sorunu çözebildin mi bilmiyorum ancak aynı sorunu yaşayan olursa diye yazıyorum. Bu ekranda enter basarak oyuna girebilirsiniz. Sorunun kaynağını merak edenler için açıklama: Türkçe yama çıktıktan sonra oyuna bazı ek özellikler getirildi. Daha önce yendiğin Boss'lar ile tekrar kapışma, kostüm gibi. Türkçe yamada onlar olmadığı için? Şeklinde gözükecektir. Tavsiyem oyunu bitirdikten sonra boss fightları tekrar oynayacaksanız Türkçe yamayı kaldırmanız.

Selam bu yazıyı kaldrımanın yolu var mı peki.

Geri
Yukarı