Sekiro nasıl oyun?

Muhteşem bir oyun fakat öğrenme eğrisi çok dik oyunun. Uzun bir süre acı çekiyorsun ama bir yerden sonra dünyanın en keyifli oyunu haline geliyor. Diğer soulslara göre daha çok severim çünkü tamamen senin yeteneğine ve oynanışa alışmana bakıyor başarın. Rng'den değil beceriksizlikten ölüyorsun ve bu gerçekten çok önemli benim için. Onun dışında en iyi dövüş mekaniklerine sahip oyundur benim için. Kılıçlı aksiyonun en üst noktasıdır. Kesinlikle tavsiye ederim fakat sabırsız bir insan isen hiç girişme.

RDR2, AC gibi açık dünya oyun mu almaya değer mi sizce. Japonya'da falan geçiyor herhalde. Elden Ring gibi boss falan var mı oyunda?
baya övüyolar hatta arkadaşım oyunu 2 kez bitirdi 3. kez bitirecek kadar sapığı oldu 70-80 saati devirmiş , bide bi yan-boss ya da başlangıçtaki bosslardan birinin final bosstan daha zor olduğunu söyledi ama hangisi bilmiyorum

Bence soulslar (souls sayarsak) arasındaki en kolay ama boss konusunda da bir o kadar mükemmel bir oyun. İlk başladığında aşırı zor geliyor ama deflect ve mikiri counter'ı çözdüğünde inanılmaz zevkli dövüşler yaşatıyor.

Geri
Yukarı