Sekiro oynarken zorlanıyorum

491279

Hectopat
Arkadaşlar selam,
Sekiro'ya büyük bir hevesle başlamıştım ama şu an çok zorlanıyorum, kafayı yiyeceğim.
Öncellikle biraz ilerledim ama boss savaşlarında yardım için YouTube'dan baktığımda can barlarının benimkine göre çok daha büyük ve onlar bazı kılıç ya da kargı sanırım savuşturabilerken ben ya savuşturamıyorum ya da savuştursam bile yine de canım azalıyor

1675433763295.png

Şu an bu boss ile savaşıyorum ama kargı darbelerine savuşturamıyorum ya da yetenek ile açtığım kılıç darbelerinde sağ tık ile savunma yapmak istediğimde önce kılıç darbesi animasyonu galiba bitmesi gerekiyor bu da düşmanın vurmasını sağlıyor zaten 2 vuruşunda hemen yerde kalıyorum.
Bana oyunu oynarken şunları yapmalısın yada yapmamalısın dediğiniz ya da şunu filan okumalısın dediğiniz şeyler varsa bekliyorum.

Mikiri counter açmadan o bossu kesmen çok zor. Ayrıca o bossun bir can barını gizlilik ile alabiliyorsunuz direkt öyle kafa göz girmenin manası yok.

1675435167787.png

Dediğiniz bu mu eğer buysa hangi tuşla yapacağım kontrollerde Xbox gamepad kontrollerini gösteriyor o yüzden hangi tuş olmadığı bulamadım.

Geri
Yukarı