Sekiro vs Sea of Thieves

Verita

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Sizce Sekiro mu almalıyım yoksa Sea of Thieves mi? İkisini de alabilirim ama onun yerine bir tanesini almak daha makul geliyor daha ucuz olduğundan. Arkadaşlarım var 2 tane Sea of Thieves oynamak için. En yakın arkadaşım ve yakın arkadaşım 2 tane var. Sekiro çok zorlarsa bırakırsam para boşa gider diye korkuyorum. Ama Sea of Thieves’i 30 TL iken alıp iade ettiğim aklıma gelince (daha ucuzlar 15 TL den alırım diye iade etmiştim) de kararsız kalıyorum bir daha ikisini de bu fiyata bulamayacağım. Ne dersiniz hangisi veya ikisini de alayım mı?

Arkadaşlar selam. Sizce Sekiro mu almalıyım yoksa Sea of Thieves mi? İkisini de alabilirim ama onun yerine bir tanesini almak daha makul geliyor daha ucuz olduğundan. Arkadaşlarım var 2 tane Sea of Thieves oynamak için. En yakın arkadaşım ve yakın arkadaşım 2 tane var. Sekiro çok zorlarsa bırakırsam para boşa gider diye korkuyorum. Ama Sea of Thieves’i 30 TL iken alıp iade ettiğim aklıma gelince (daha ucuzlar 15 TL den alırım diye iade etmiştim) de kararsız kalıyorum bir daha ikisini de bu fiyata bulamayacağım. Ne dersiniz hangisi veya ikisini de alayım mı?
Eğer arkadaşlarınızın bırakma gibi bir durumu olmayacaksa sizin için SoT daha iyi. Sekiro'da bırakma olayınıza bakarak bunu söylüyorum.

Tamamen kişisel zevk meselesi, ikisi de apayrı oyun ben de zamanında Sea of Thieves almıştım arkadaşlarla oynayacağız diye ama 1 kere girdikten sonra oyunu bir daha açmadık. Sekiroysa zorluğu seviyorsan oyunları challenge olarak görüyosan oynanır oynadığım en iyi combat mekanikleri vardı, Elden Ring'e bile basar ve farklı sonlarını görme için tekrar tekrar da oynanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarınla da oynayacaksan SoT gene sarmaz, oyun sıkıcı çünkü. Sekiro al geç.

Çok kararsızım o kadar da zora gelemem daha kolay lazım challenge kadar zor sevmem ama SoT sıkıcı diyosunuz şimdi aşırı kararsız kaldım

Öle öle alışıyorsun hocam Sekiro'ya başta pes etmezsen alışınca inanılmaz keyifli oluyor. 2 oyunuda oynamış birisi olarak Sekiro'yu öneririm. Sea Of Thieves'te bi süre sonra yapılacak bir şey kalmıyor çünkü oyunda paranın işlevi sadece kozmetikler.

hocamlar sekiro aldım ama 2. mini bossta yıldım kesemiyorum aşırı sinir oldum ilki kolaydı ama 2.si aşırı zor yapamıyorum alt f4 attım 117 dakika iade etsem mi

Geri
Yukarı