Selamlar Technopat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Rapor Et" tuşunu kullanma, ben ne zaman rapor etsem kendim ban yiyorum. :D Mikail Fidan'dan uzak dur, teşekkür ediyorum demek yerine beğen butonunu kullan, virgülden sonra boşluk bırak. Alıntı yapmak yerine etiketlemeyi tercih et, "yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" gibi garip bir sebepten dolayı ban yiyebilirsin.

"Rapor Et" tuşunu kullanma, ben ne zaman rapor etsem kendim ban yiyorum. :D Mikail Fidan'dan uzak dur, teşekkür ediyorum demek yerine beğen butonunu kullan, virgülden sonra boşluk bırak. Alıntı yapmak yerine etiketlemeyi tercih et, "yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" gibi garip bir sebepten dolayı ban yiyebilirsin.
Olay çıkartın kardeşim :p tamam, moderatörler de haklı olabilir ama yazım yanlışı olan mesajı alıntılamakdan ceza almak da nedir?
Mesaj raporlamaktan da hiç çekinmem, bence forumu daha iyi hale getirmek için hatalı gördüğümüz mesajları raporlamalıyız :)

Şimdi bana da "üyeleri isyana teşvik etmek" suçundan ceza vermesinler :LOL:

Dostum sen biraz marjinalsin galiba. Burada marjinal insanları sevmezler. :D Burada "**** the system" deyip kendi sistemlerine karşı gelen insanları sevmeyen insanlar tanıdım.

Adminlerin herhangi bir kastı olmaz, niye olsun. Sadece uyulan kuralların çoğunu geçip bir kuraldan uzaklaştırma alabiliyorsun, orası biraz üzücü yoksa ben memnunum. Belkide uzaklaştırma işlerinde sitede botlar kullanılıyordur, ondan da olabilir. Adminleri ve technopatı seviyoruz, diğer forumlardan daha renkli bir yer burası, sadece biraz daha insaflı olun lütfen :cry:

"Rapor Et" tuşunu kullanma, ben ne zaman rapor etsem kendim ban yiyorum. :D
Demek ki yanlış yaptığın bir şey var :D
"yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" gibi garip bir sebepten dolayı ban yiyebilirsin.
Bu dediğini kendin uygulamıyorsan bundan kaynaklanabilir. Cezalarına baktığımda çoğunluk bu kuralı daha çok ihlal ettiğin gözüküyor.

ama yazım yanlışı olan mesajı alıntılamakdan ceza almak da nedir?
Çünkü bize gereksiz yere mesaj düzenleme işi çıkartıyorsunuz. Bu yüzden size kolaylık olsun diye etiket sistemini getirdik. Bu gibi yazım yanlışını görünce rapor edebilesiniz diye ve kendiniz de kurallarımızı ihlal etmemeniz için etiket sistemini kullanmaya teşvik ediyoruz.

@Murat5038 Artık akıllandım ve etiketleme ile iletişim kuruyorum. Rapor etme konusuna gelince; ne zaman bir şeyi raporlasam benim mesajlarım kontrol ediliyormuş ve bir hata bulunup cezalandırılıyormuşum gibi hissediyorum. Tesadüf desem bir yada iki kere değil, defalarca oldu bu olay. Bu konuda size güveniyorum ancak güvenemediğim kişiler var. :)

Son düzenleme:
Ne zaman bir şeyi raporlasam benim mesajlarım kontrol ediliyormuş ve bir hata bulunup cezalandırılıyormuşum gibi hissediyorum.
Evet bunu yapıyoruz. Ancak bunu raporlamasanız da yapıyoruz :) Onun için kusur varsa illa ki ceza alınıyor. Raporladığınızda konu incelendiği için sadece ceza alınacak durumlar veya kişiler varsa erken(yani konu inceleme erkene alınmış oluyor) ceza almış oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı