Selçuk BUYUK-BIRTHDAY alınır mı?

zemban

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yeni sistem alacağım bütçem 35 bin bir tane sistem buldum sizce nasıl? Sisteme artı olarak Game Booster titan 240 sıvı sogutmasını ekleyecegım

Oyun için üstteki render için alttakini alabilirsiniz.

Gaming Gen'e ben de baktım fakat ya Ryzen 5'lı oluyor sıstemler ya da ekran kartları 8 GB veya 12 GB. Fazla bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming gen e bende baktım. Fakat ya Ryzen 5'lı oluyor sıstemler ya da ekran kartları 8 GB 12 GB fazla bir fark olur mu?

Arkadaşın attığı 7800XT sistem çok güzel bir sistem onu almanızı öneririm ayrıca fazla fark olmaz 1080p de ikisi de gayet yeterli.

Gaming Gen'e ben de baktım fakat ya Ryzen 5'lı oluyor sıstemler ya da ekran kartları 8 GB veya 12 GB. Fazla bir fark olur mu?

Senin baktığın Ryzen 5700 çöpüne sümüğünü bile atmaz o Ryzen 5 işlemciler. Piyasadaki en dandik Ryzen 7'lerden birisine bakıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam arkadaşlar, yeni sistem alacağım bütçem 35 bin bir tane sistem buldum sizce nasıl? Sisteme artı olarak Game Booster titan 240 sıvı sogutmasını ekleyecegım

Bütçeni 38 e çıkarırsan 7500f işlemcili, 4060ti ekran kartlı bir bilgisayari 33 e alıp, 5k da monitöre ayırabilirsin. İstanbul da isen garanti durumuna bağlı olarak kasayı 2. El de düşünebilirsin.

Bütçeni 38'e çıkarırsan 7500F işlemcili, 4060 Ti ekran kartlı bir bilgisayari 33'e alıp, 5K da monitöre ayırabilirsin. İstanbul da isen garanti durumuna bağlı olarak kasayı 2. El de düşünebilirsin.

Zaten güncel bir monitörüm var 165Hz. Su an guncel bilgisayarım bır laptop 1650 Ryzen 5 3550H. Sımdı yenı bilgisayar alacaksam guzel bır şey bakıyıyorum. Bana 33 binlik güzel bir PC önerebilir misin hocam

Hector Silver | AMD R5 5600X | 2 x 8 GB DDR4 | Powercolor RX 7700 XT 12 GB | 1 TB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
bide arkadaşlarım bu iki sistemi önerdi bunlar nasıl sizce

Son düzenleme:

Geri
Yukarı