Sele önerisi

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar selam hepinizin bildiği gibi yaz sezonu geldi bende bir bisiklet aldım. Ama bisiklete dünyanın parasını vermeme rağmen bisikleti 15 dk kullanmama rağmen kalçamı çok fena ağrıtıyor ve dün de yarım saat kullandıktan sonra artık oturamıyorum 😀 aranızda benle bu sorunu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?
Ne tarz sele benim için en konforlu olabilir uygun fiyatlı önerilerinizi bekliyorum.

Ben çocuğun bisikletine bu tip bir sele aldım gayet rahat.
Bisiklet selesi ekstra konforlu sportif yumuşak bisiklet koltuğu 89, 90 TL yerine 59, 90 TL.
.

Arkadaşlar selam hepinizin bildiği gibi yaz sezonu geldi bende bir bisiklet aldım. Ama bisiklete dünyanın parasını vermeme rağmen bisikleti 15 dk kullanmama rağmen kalçamı çok fena ağrıtıyor ve dün de yarım saat kullandıktan sonra artık oturamıyorum 😀 aranızda benle bu sorunu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?
Ne tarz sele benim için en konforlu olabilir uygun fiyatlı önerilerinizi bekliyorum.
Yüzyıllardır bu konuyu açıcam üşeniyorum sonunda açan birisi.

Sele seçimi ciddi bir iştir. Sağlığınız ile doğrudan ilgilidir. Özellikle üreme organları üzerinde ciddi risk oluşturabilir. Sele seçerken kalça kemikleri arasında mesafe bilinmeli ve ona göre sele seçilmeli. Aşağıdaki videodan ilham alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı