Seni sevmiyorum başkasını seviyorum

Raane

Centipat
Daha fazla  
Sevgilimden kısa bir süre önce ayrılmıştık o istemişti ilk aile sorunları seni öğrendiklerinde evden kovdular arkadaşımda kalıyorum demişti. Daha sonra kemoterapi göreceğim demişti her neyse ayrıldıktan 1 hafta sonra yurda yerlesicekti orada akıllı telefon yasak SMS ve arama yapabiliyordu bana. Ben bitirdim sen de bitir demişti unutmaya çalışırken beni aradı merak ettiğini söyledi. Ertesi gün tekrar tekrar aradı sana karşı mahcup hissediyorum vs. diyordu. Bugün beni özel numara aradı açtım ariyanin eski sevgilim olduğuna adım kadar eminim. Sesini falan değiştirmişti ama ona anlattığım bazı şeyleri başka biriymiş gibi sordu. Sevgilin var mı dedi vardı dedim seviyor musun onu dedi evet seviyorum dedim neden ayrıldığınızı biliyor musun dedi karışık dedim. Aile olayı daha sonra kemoterapi mevzusu falan çıktı dedim en son eski sevgilin tekrar deneyebilir miyiz dese ne derdin dedi. Bana güven vermesi lazım dedim. Kendi de bunu onayladı güven önemli tabii ki dedi. Sonra devam ettim yaşadıklarımızı bir daha yaşamak istemiyorum çok ağır bu benim için dedim bunu dediğim an arama sonlandı. Eski sevgilim beni aradı bir daha beni arama sorma dedi kapattı. Ben tekrar aradım ne oldu bir anda diye sordum arama sorma dedi kapattı. En son tekrar aradım ne olduğunu sordum daha önceden soylicektim bugünde sinirliydim moralim bozuktu söyleyeyim sende rahatlarsın bende rahatlarim diye düşündüm dedi. Ben de sevdiğin biri sana böyle bir şey söylese rahatlar misin diye sordum. Ben şahsen rahatlarim cevabını aldım. En son telefonu kapatmadan ben yine ne olduğunu falan sordum eski sevgilim şunları söyledi ben... Seni. Sevmiyorum. Başkasını seviyorum. Bende niye ben seni aramazken sormazken beni niye merak edip aradın niye bana karşı mahcup olduğunu söyledin dedim insanlık yaptım o zaman dedi telefonu kapattı bu yaşadığıma bir yorum yapar misiniz? Çok fazla şeyle uğraşıyorum üstüne bir de bu gelince ne yapmam nasıl bir yol izlemem ona karşı nasıl davranmam lazım?

Çok karışık bir olay olmuş ya seni hala istiyor söyledigi şey tamamen bir yalan yada dedigi gibi insanlık yaptı ama sanmıyorum

Çok karışık bir olay olmuş ya seni hala istiyor söyledigi şey tamamen bir yalan yada dedigi gibi insanlık yaptı ama sanmıyorum
Valla kendi düşüncemi söyliyim kafam ne kadar karışık olsada başka birini seviyorum falan demesi yalan geliyo bana veya arama sorma demesi yada ben böyle düşünmek istiyorum sevdiğim için bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı