#SeninleyizSoylu etiketi Twitter'da gündemde

@TylerDurdenAynıBen CHP terörist desteği olanları çıkaracağız demesi veya gereksiz polemik yapıyor hiç konuşmasa ve milletin istediği kim olup çıkarsa zaten direkt kazanacaklar ama 20 senedir malumu kazandırıyorlar sanki CHP bunları destek veriyor gibi. Yavaş ayrılırsa şaşırmam partiden.
Bu ülkede aklı başında eli yüzü düzgün güven veren hiç bir parti yok. Oy verebilsem artık son çare HDP'ye oy verecem yeter ki muhalefet değişsin. O kadar delirdim ki her gün Afganların kadınlarımızın arkasından video çekip Arapça yazılar eşliğinde video paylaşmasına maruz kalıyorum. Valla ırkçı etti beni bu ülke bu nasıl iştir arkadaş.

Yaptığın hareketin yanlış olduğunu düşünüyorum hiçbir özgür ülkede böyle bir durum yaşanmamalı insanlar kendi istediği partiye oy verme hakkına sahip ya ben ya o çok yanlış bir düşünce.

Bence yanlış düşünüyorsun. Senin çevrende varsa sende konuşmalısın. Genç misin bilmem ama geleceğini tehlikeye atmak istemez kimse. Bu hayat pahalılığı nereye kadar gidecek? Şükret şükret nereye kadar şükredelim? Toplasan 3-5 tişörtüm ya var ya yok.

@TylerDurdenAynıBen bir de terörist dediği partiler terörist değilmiş falan ne komik olur. 😂 Yıllarca bu partiler terörist diye kandırdılar öyle gösterilmeye çalıştılar ama kanmışız asıl Türkçülük onlardaymış bizi yemişler yıllarca 😂 Artık Yavaş'ı bile terörist demeleri yolda geçen gençler de terörist demeye başladılar bunları desteklemeyen her kesim terörist gözlerinde. Gitti sıcacık paralar, fabrikalar kalmadı hazır şeyler çıktı foyası ortaya. Zamanında varken milletin gözüne iyi girdi borçlanırsa fabrikaları sattı falan idare ettiler şimdi o da kalmayınca ekonomi krize girdi. Atatürk'ten sonra Türkiye'yi sömürmekten bitirmeye çalışıyorlar. Artık bitirselerdi rahatlasak konuma girildi cidden bıktı halk yıllarca bunlardan ve bunun gibilerden.

Bence yanlış düşünüyorsun. Senin çevrende varsa sende konuşmalısın. Genç misin bilmem ama geleceğini tehlikeye atmak istemez kimse. Bu hayat pahalılığı nereye kadar gidecek? Şükret şükret nereye kadar şükredelim? Toplasan 3-5 tişörtüm ya var ya yok.

Çevrendekilerle konuşmak mantıklı ama bence ya ben ya o mantıksız.
Bu arada şükret inanılmaz saçma bir kelime orada sana katılıyorum bir şeye şükredersen o şey yıllarca öyle kalır ve hiç gelişmez yani şimdi ülkenin bu haline şükret diyenler şükretmeyip gelişmeye yönelik şeyler yapsa çok daha iyi yerde olurduk.

@TylerDurdenAynıBen bir de terörist dediği partiler terörist değilmiş falan ne komik olur. 😂 Yıllarca bu partiler terörist diye kandırdılar öyle gösterilmeye çalıştılar ama kanmışız asıl Türkçülük onlardaymış bizi yemişler yıllarca 😂 Artık Yavaş'ı bile terörist demeleri yolda geçen gençler de terörist demeye başladılar bunları desteklemeyen her kesim terörist gözlerinde. Gitti sıcacık paralar, fabrikalar kalmadı hazır şeyler çıktı foyası ortaya. Zamanında varken milletin gözüne iyi girdi borçlanırsa fabrikaları sattı falan idare ettiler şimdi o da kalmayınca ekonomi krize girdi. Atatürk'ten sonra Türkiye'yi sömürmekten bitirmeye çalışıyorlar. Artık bitirselerdi rahatlasak konuma girildi cidden bıktı halk yıllarca bunlardan ve bunun gibilerden.

Ben artık her şeyi beklerim şu an şeriat ilan etseler şaşırmam 😃 Çok güzel bir konuya değindin. Sıcak paralar ve fabrikalar. Zamanında ülkeye çok sıcak para girdi. Hem de çok fazla. Tabii hayatımızda bu kadar sıcak para göremediğimiz için ne yapacağımızı bilemedik. Hatta bir ara o kadar iyi durumdaydık ki GSYİH (Gayrisafi yurt içi Hasılası) neredeyse 1 trilyona gelmişti (2013 yılında 958,8 Milyar dolardı isterseniz sizde bakabilirsiniz). O zaman ülkeye giren o sıcak paraları eğitime, üniversitelere yatırsaydık şu an bunları konuşuyor olmazdık. Sonra borçlanmaya başladık. Borçları kapatacağız ayağına gittik ne var ne yok sattık. Sözde tarım ülkesiyiz domatesin, biberin, elmanın, armudun fiyatları uçtu gitti.

Tabii hayatımızda bu kadar sıcak para göremediğimiz için ne yapacağımızı bilemedik. Hatta bir ara o kadar iyi durumdaydık ki GSYİH (Gayrisafi yurt içi Hasılası) neredeyse 1 trilyona gelmişti (2013 yılında 958,8 Milyar dolardı isterseniz sizde bakabilirsiniz).
Kısa dönem için yüksek kâr sağlamak amacı için betona yatırım yapıldı, işin iyi tarafından bakmak gerekirse ticaret için ulaşım ve demir yolları oluşturuldu.

Meclise girer zaten ama kazanacağını pek sanmıyorum.

Nasıl girecek meclise?

Şu an baraj yüzde 7! Yüzde 7 oy nasıl alacak nereden alacak? Sosyal medyada çoluk çocuk seviyor böyle hareketleri ama gerçekte bir karşılığı yok. Ben çevremde 1 kişi ne gördüm ne duydum artık Zafer partisine oy vereceğim ülkeyi o kurtarır ekonomiyi o düzeltir demokrasi ve insan halklarını o yükseltir diyen.

Tek planı programı mülteci karşıtlığı olan bir parti üstüne ekip yok parti teşkilatları yok Ümit Özdağ harici bilinen tanınan 1 tane Zafer partili söyleyin desem bir kişi sayamaz burada. Üstüne Zafer partisini destekleyen bir tane aydın veya gazeteci ya da TV kanalı ya da en olmadı zengin iş adamı söyleyin desem oda yok! Eee nasıl olacak bu iş.

Not: Zafer partisi tek başına barajı geçemez veya seçimi kazanamaz ama seçimi kazananı veya kaybedeni belirleyebilir. Ona bir şey diyemez. Kendini imha etme yok etme pahasına yanına o gün ki olaylara göre ya iktidarı ya da muhalefeti aşağı çekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı