#SeninleyizSoylu etiketi Twitter'da gündemde

Nasıl girecek meclise?

Şu an baraj yüzde 7! Yüzde 7 oy nasıl alacak nereden alacak? Sosyal medyada çoluk çocuk seviyor böyle hareketleri ama gerçekte bir karşılığı yok. Ben çevremde 1 kişi ne gördüm ne duydum artık zafer partisine oy vereceğim ülkeyi o kurtarır ekonomiyi o düzeltir demokrasi ve insan halklarını o yükseltir diyen.

Tek planı programı mülteci karşıtlığı olan bir parti üstüne ekip yok parti teşkilatları yok ümit özdağ harici bilinen tanınan 1 tane zafer partili söyleyin desem bir kişi sayamaz burada. Üstüne zafer partisini destekleyen bir tane aydın veya gazeteci ya da TV kanalı ya da en olmadı zengin iş adamı söyleyin desem oda yok! Eee nasıl olacak bu iş.

Diğer mesajlarıma bakarsan bende meclise girebileceğini ama bir şey başaramayacağını bu kadar saldırgan olup herkesi karşısına alarak kazanamayacağını söyledim.

Diğer mesajlarıma bakarsan bende meclise girebileceğini ama bir şey başaramayacağını bu kadar saldırgan olup herkesi karşısına alarak kazanamayacağını söyledim.

Ben meclise giremiyeceğini söylüyorum.

Yüzde 7 oy demek nereden baksan 4.5 milyon oy alması gerekir! Daha geçenlerde zafer partisi üye sayısı açıklanmıştı sadece 2500 kişi flandı :) Hadi şimdi 5000 olsun!

Ben meclise giremiyeceğini söylüyorum.

Yüzde 7 oy demek nereden baksan 4.5 milyon oy alması gerekir! Daha geçenlerde zafer partisi üye sayısı açıklanmıştı sadece 2500 kişi flandı :) Hadi şimdi 5000 olsun!
Son bir kaç gündür adam deli trend topik oldu. Seçime kadar o üye sayısı artacaktır ben size söyleyeyim. Çünkü Sedat Peker olaylarından sonra ilk defa biri bu kadar delikanlıca açıklama yaptı ve arkasına bayağı insan topladı. Ama karşısına da çok kişi aldı.

Son bir kaç gündür adam deli trend topik oldu. Seçime kadar o üye sayısı artacaktır ben size söyleyeyim. Çünkü Sedat Peker olaylarından sonra ilk defa biri bu kadar delikanlıca açıklama yaptı ve arkasına bayağı insan topladı. Ama karşısına da çok kişi aldı.

Kimi topladı mesela? Çok değil 1 tane bu söylemleri destekleyek tasrif eden helal olsun arkandayız Ümit başkan diye tanınmış ünlü bir siyasetçi gazeteci sanatçı veya iş adamı söyleyin desem sayamazsınız. Yada bu konuları haber yapan gazete TV kanalı var mı?

AKP nefreti ile veya Süleyman Soylu nefreti olan bir kesimi mutlu ediyor söylemleri hoşlarına gidiyor ama iş seçime geldiğinde sandık geldiğinde kimse gidip Zafer partisine oy vereyim demeyecektir.

Aşırı Milliyetçiliği oy oranı toplasan yüzde 15-20'yi geçmiyor zaten. Bu oylarda şu an MHP ve İYİ parti arasında dağılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de bu şarkıyı dinliyorum, nerelerdesin eski, zeki, ahlaklı Türkiye? :( görünce üzülüyorum.

Nasıl girecek meclise?

Şu an baraj yüzde 7! Yüzde 7 oy nasıl alacak nereden alacak? Sosyal medyada çoluk çocuk seviyor böyle hareketleri ama gerçekte bir karşılığı yok. Ben çevremde 1 kişi ne gördüm ne duydum artık Zafer partisine oy vereceğim ülkeyi o kurtarır ekonomiyi o düzeltir demokrasi ve insan halklarını o yükseltir diyen.

Tek planı programı mülteci karşıtlığı olan bir parti üstüne ekip yok parti teşkilatları yok Ümit Özdağ harici bilinen tanınan 1 tane Zafer partili söyleyin desem bir kişi sayamaz burada. Üstüne Zafer partisini destekleyen bir tane aydın veya gazeteci ya da TV kanalı ya da en olmadı zengin iş adamı söyleyin desem oda yok! Eee nasıl olacak bu iş.

Not: Zafer partisi tek başına barajı geçemez veya seçimi kazanamaz ama seçimi kazananı veya kaybedeni belirleyebilir. Ona bir şey diyemez. Kendini imha etme yok etme pahasına yanına o gün ki olaylara göre ya iktidarı ya da muhalefeti aşağı çekebilir.
Marsta falan mı yaşıyorsun? Bir ay sonra anketlerde %5 çıkacaklar yaz kenara. Mansur yavaşı da ikna ederlerse seçim chp - zafer arasında olacak.

Marsta falan mı yaşıyorsun? Bir ay sonra anketlerde %5 çıkacaklar yaz kenara. Mansur yavaşı da ikna ederlerse seçim chp - zafer arasında olacak.

Asıl siz marsta flan mı yaşıyorsunuz?

Mansur Yavaş millet ittifakının çatı adayı olmaz başka parti adına aday olursa kendini bitirir. Ne yazık ki siyaseten belki de en iyi olacak isim Mansur Yavaş ama bu olan olaylar onu da bitirdi resmen :( üstüne CHP'li belediye başaknı iken gidip Zafer partisinin adayı olursa Muharrem İnce gibi sarayın adamı damgası yapıştırılıp siyaseten bitirilir.

CHP kendi adayını çıkardığı sürece ikinci tura her türlü onun adayı kalır. Hayal kurmanın veya yalan satmanın bir anlamı yok. Tıpış tıpış gidip her türlü CHP'nin adayına oy verecek milyonlar var. Yüzde 20-25 banında o zaman HDP aday çıkarmazsa oldu zaten 30-35 iyi Parti'de Cumhurbaşkanı olmayacağım ben başbakan olacağım dedi etti sana 40-45 her türlü.

Not: Zafer partisi seçime tek girer ve barajı aşamayıp yüzde 5-6 oy oranında kalırsa resmen AKP'nin işine gelir full AKP'ye yazar bu oyları. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı