Senkar.net Güvenilir mi?

Sakın ha ben yaptım o hatayı 25 TL düşük olsun diye fakat 12 gündür para geri iade etmiyorlar yarın mahkemeye vereceğim kendilerini.

Edit:

Evet 12 gün sonra kendilerini şikayet var sitesine ifşa ettmiştim dün az önce yatırdılar, 12 gündür arayıp sormayan firma bugün 3 kez bana telefon ediyor şikayet var ilanı silmem için.

Vay arkadaş o da işe yaramasaydı mahkemeye gidecektim bugün ya da yarın.

Sakın sakın hocam, biz 9'undan bu yana bekliyoruz. Paramızı ürün var gün içinde kargolarız diye aldılar. 4 gün beklettiler, 4 gün sonunda elimizdeki ürün iade imiş dediler. Akıl var mantık var, bir ürünün iade olduğu 4 gün sonramı anlaşılır? Yalan yanı. Neyse mail ile ürün 21'inde gelecek gönderelim dediler 5. gün tabii iş işten geçti. Resmen paramızı blokeleyip kendi paralarıymış gibi kullandılar, bizi de salak yerine koydular resmen.

Aman kardeşim dikkatli ol, sakın sakın git bildiğin yerlerden al. Biz kendisini tüketici haklarına verdik cevap süresini bekliyoruz. O da bitsin zaten hakkında dava açılacak. Hani parayı da geçtik cezasını alsın onu bekliyoruz resmen sabırla. Ve alacak da...

Bir de teknikmekan diye bir sitesi falan var, ora da bunlara ait. Facebook'ta fark etmeden önce oradan almayı düşünüyorduk. Senkar net denilen siteden aldık. Almaz olaydım. Önceden internetteki yorumları okusaydık böyle olmazdı ama oldu bir kere... Ellerinde ürün falan yok senin paranı alıp gidip getirtiyorlar ama sana söylemiyorlar, elimizde var diyorlar.

Nanokatalog da öyle ama adamlar hiç olmazsa söylüyorlar baştan şu kadar günde gelir diye. Onlardan al daha iyi. Dedikleri günde geliyor... Ben aldım hiçbir sıkıntı çıkmadı Nanokatolag'dan.

Aslında güzel iş, milletten parayı topla kafana göre takıl. Adam arada sırada arayıp tehdit ediyor. Biz de sizin hakkınızda yazarız diye. Yazın dedim ispatlayabilirseniz tabii. Bir de akıl veriyor yaptığınız çocukca diye. Şikayeti silin ödemenizi yapalım diyor hala. Zaten mağdur etmişssin bir de istekte bulunuyor. Neymiş ilk adımı biz atacakmış böyle kendi arayıp akıl veriyor. Sadece tek bir kişi. WhatsApp'ta konuşurken yok muhasebeye mail atın falan gibi kurumsal firma imaji veriyor kendine. Biz de ona kandık ya. Baktık sonra gelen mailler sitenin bir info adresinden geliyor bir kendi kişisel e-mail adresinden geliyor. O zaman anladık ama iş işten geçti işte. Bugün bizi aradı açtık merak edip. Adım Ali diyor hani çok kişi ya bunlar. Yine aynı kişi yani benimle konuşan ilk aradığında şerif mi öyle bir şey dedi sonra Ali oldu...yaaaa yemin ederim kesinlikle uzak dur neler neler...

Bu senkar net denilen firma şikayet yorumuzu beğenmeyip silin ödemenizi yapayım diye bize gözdağı veriyor bir de utanmadan. Hala ödemeyi yapmadı kendince bizim şikayetimizi bahane edip. Tekrar salak yerine koyacak şikayeti sildirip. Çünkü biliyor ki şikayet silindiğinde tekrar aynı şikayetin yayınlanmayacağını. Üstüne üstlük birde biz de sizin için yazarız etramızda çok adam var diye tehdit ediyor. Ama hesaplaşacağız çok az kaldı.

@grafikers

12 gün boyunca her gün aradım, en son bir de dolandırıldım başka birileri tarafından sırf bu firma yüzünden.

En son aramada ağladım, yine de ikna olmadı. Samimi bulunmadı. Bu insanlar kendilerine nasıl insan diyor merak ediyorum.

Oturduğum il olsa hesaplaşacaktım, en son onu düşündüm. Yazık ya hakikaten, acıyorum.

Yukarıdaki yorumumu zamanında görmüş ve beni aradı cep telefonumdan, dedim sende utanma yok mu arıyorsun? Kapadım suratına.

@grafikers

12 gün boyunca her gün aradım, en son bir de dolandırıldım başka birileri tarafından sırf bu firma yüzünden.

En son aramada ağladım, yine de ikna olmadı. Samimi bulunmadı. Bu insanlar kendilerine nasıl insan diyor merak ediyorum.

Oturduğum il olsa hesaplaşacaktım, en son onu düşündüm. Yazık ya hakikaten, acıyorum.

Yukarıdaki yorumumu zamanında görmüş ve beni aradı cep telefonumdan, dedim sende utanma yok mu arıyorsun? Kapadım suratına.

Hocam sıkıntı yok. Dün son olarak bizi aradığında tekrar aynı şeyleri geveledi arkadaş. Ben 50 yaşındayım falan filan. Yaa madur ettim ödeme yapayım silinsin yerine ilk adımı atın diyor. Sanki keyfimizden yazıyoruz. İnsanların bilmelerini de istemiyorlar. Yaptıkları şeyler yanlış ve ayıp...

Helal olsun, sözlerinin arkasında durdukları bir şey var. Adam biz de yazarız dedi ve yazdı. Bravo ve pes. Gerekenleri görüştüm şikayet var ile. Bununda hesabını tabii ki verecek!
OyDraA.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı