Şenköy'de yangın çıktı

tntfurkan

Femtopat
Yer
Hatay
Sokakta önce anne diye çığlık atan çocukların sesi geldi. Sonra köyü terörist bastı sandım gelen kokuyu aldım dama çıktım ve yangın olduğunu anladım. Köylü halkı tarafından birinin evi bilerek yaktığını ev sahibinin ise çocukların elektrikle oynadığı iddia ediliyor. Henüz itfaiye gelmedi. köylü halkı götürdüğü hortumlarla yangını söndürmeye gitti. Şu an zorda olsa yangın söndürüldü. Bahçedeki çamaşır makinesi ile çalılar yandı. Jandarma ekipleri sonunda geldi. Fotoğraf çektirmeye izin vermediler.

IMG_20230303_160109_154.jpg

Son düzenleme:
Sokakta önce anne diye çığlık atan çocukların sesi geldi. Sonra köyü terörist bastı sandım gelen kokuyu aldım dama çıktım ve yangın olduğunu anladım. Köylü halkı tarafından birinin evi bilerek yaktığını ev sahibinin ise çocukların elektrikle oynadığı iddia ediliyor. Henüz itfaiye gelmedi. Köylü halkı götürdüğü hortumlarla yangını söndürmeye gitti. Şu an zorda olsa yangın söndürüldü. Bahçedeki çamaşır makinesi ile çalılar yandı. Jandarma ekipleri sonunda geldi. Fotoğraf çektirmeye izin vermediler.

Eki Görüntüle 1688424

Mangal yaparken kıvılcımlar çalilara sıçramış sonra da yangın çıktı. Bu havada mangal mı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı