Sennheiser cx 275s nasıldır?

• Konuyu başlatan Atak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 938

Atak

Kilopat
Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir kullanmakta olduğum Sennheiser MX270 modeli kulaklığım dün itibarı ile bozulmuş olduğundan yine bugün itibarı ile yapmış olduğum kısa çaplı araştırma sonucu Sennheiser CX 275S modelini almaya karar verdim. Fakat şöyle bir sıkıntı var, kulaklığı internet üzerinden almayı planlamıştım. Hiçbir sitede bulamıyorum. o yüzden bu kulaklıkta olan ısrarımdan yavaş yavaş vazgeçmeye başladım ama yinede gözüm araştırmada. Arkadaşlar bu kulaklığı kullanan kişilerden yorumlar bekliyorum. Birde bu kulaklığı hangi sitelerden tedarik edebilirim. Son olarakta yapacağınız önerileri de değerlendireceğimi belirtmek isterim. Dinlediğim müzik tarzı genel olmakla birlikte hafiften rock müzik tarzına kaçıyor diyebilirim. Bir yerlerde okumuştum önceden kullanmış olduğum kulaklık ses olarak kaliteli idi fakat zayıf kaldığı için yeterli haz alamadığımdan dolayı yapacağınız önerilerin yüksek ses seviyesinin başladığı 120db üstü olmasını isterim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı