Sennheiser CX 80S nasıldır?

Sennheiser'in giriş seviye ürünleri pek iyi değil ama önceden daha iyisini dinlemediyseniz bu size çok iyi bile gelebilir. Garanti servisleri de iyidir, problem yaşatmaz. Hayırlı olsun.

Sennheiser'in giriş seviye ürünleri pek iyi değil ama önceden daha iyisini dinlemediyseniz bu size çok iyi bile gelebilir. Garanti servisleri de iyidir, problem yaşatmaz. Hayırlı olsun.
Hocam bundan önce JBL'in T110 modelini kullanıyordum. Ondan önce de farklı ucuz bir JBL kablolu kulak içi kulaklık modelini kullanıyordum. Ama ikisi de 1 sene dolmadan bozuldular. Umarım Sennheiser beni üzmez.

Ben de bu modeli almayı düşünüyorum fakat bass konusunda yetersiz olduğu söyleniyor, yorumlarınızı bekliyoruz
Bende aynı kulaklık var. İlk aldığımda inanılmaz hayal kırıklığı yaşamıştım. İade etmeyi bile denedim ama kabul edilmemişti. Bass lar bildiğiniz yok gibiydi. Sonra farklı kulaklık pedleriyle deneyince ses muhteşem oldu. Sorun kulaklık pedlerinde. Elinizde farklı kulaklık pedleri varsa onlarla deneyin. Şu an bass lar bence gayet iyi ve şarkıyı bozmuyor. Arkadaki sesleri net duyabiliyorsunuz. (Bass ağırlıklı şarkılar dinlemeyi severim.)

Bende aynı kulaklık var. İlk aldığımda inanılmaz hayal kırıklığı yaşamıştım. İade etmeyi bile denedim ama kabul edilmemişti. Bass lar bildiğiniz yok gibiydi. Sonra farklı kulaklık pedleriyle deneyince ses muhteşem oldu. Sorun kulaklık pedlerinde. Elinizde farklı kulaklık pedleri varsa onlarla deneyin. Şu an bass lar bence gayet iyi ve şarkıyı bozmuyor. Arkadaki sesleri net duyabiliyorsunuz. (Bass ağırlıklı şarkılar dinlemeyi severim.)
"memory foam" deneyebilirsiniz (daha önce hiç denemedim fakat işe yarar gibi duruyorlar, aliexpress gibi sitelerden daha ucuza bir set bulunabilir) ayrıca ekolayzer ayarı ile basslar tizleri yutmadan bass takıntılıları çok daha tatmin edici hale geliyor mu?

Elimde birden fazla kulaklığın pedleri var. Sizin gibi bass seviyesini yetersiz bulursam pedleri değiştirip deneyebilirim. Kargodan gelince göreceğiz nasıl olduğunu.

Aslında ayrı bir blog açıcaktım ama kulaklığın çok bir numarası yok. O yüzden buradan anlatacağım. Kulaklık bu sabah elime ulaştı. Gerçekten de denildiği gibi bass seviyesi tatmin edici değil. En azından Sennheiser gibi bir markanın ürününe göre bass seviyesi tatmin edici değil. Ama bu sorun bi nebze de olsa pedlerden kaynaklanıyor. Çünkü pedler olması gerekenden fazla kalın. Bu yüzden bassları tam alamıyorsunuz. Ben kulaklığın pedlerini değiştirdim ve şu an eskisine nazaran basslar daha tatmin edici. Elinizde daha ince kulaklık pedleri varsa değiştirmenizi tavsiye ederim. Ses seviyesi normal. O kadar da ağım şahım bir şey yok. Eskiden JBL T110 modelini kullanıyordum ve şimdi CX 80S'e geçtim. Aralarında yaklaşık 100 - 200 lira bir fark var ve şunu söyleyebilirim ki kesinlikle bu fiyat farkını karşılamıyor CX80S. Bu modeli almak yerine JBL T110'u almanızı tavsiye ederim.

@Crennips2

Son düzenleme:

Geri
Yukarı