Sennheiser CX 3.00 alınır mı?

delreyloveXO

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
CS
2 haftadır aralıksız altcoin madenciliği yaptım. Bilgisayarımı ve kendimi epeyce yorduktan sonra bu parayı nerede harcayacağımı düşünmeye geldi sıra. Elimde şu an yaklaşık 260 lira var, biraz daha arttırabilrim açıkcası. Kulak üstü kulaklık kullanamıyorum arkadaşlar, saç dökülmesi problemi yaşıyorum, lütfen önerirken bunu göz önünde bulunduralım. Sennheiser CX 3.00 almayı düşünüyorum, elimde şu an iPhone ile gelen Apple Earpods ve kullanamadığım Logitech G kulaklığı var, Sennheiser daha üstün ses verir mi? Ya da başka kulaklık önerir misiniz bütçeme yakın olarak? Dinlediğim müzikler bass yoğunluklu olarak Tove Lo, Denzel Curry gibi şarkıcılardan, tiz olarak da, Lana Del Rey, Emma Ruth Rundle, Lady Gaga gibi dinliyorum. Battlefield 1 gibi FPS oyunlarında haz verebilecek ve dinlediğim müziklerde hayal kırıklığına uğratmayacak bir kulaklık arıyorum.
Şimdiden teşekkürler, iyi günler/akşamlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı