Sennheiser CX 300S oyun ve günlük kullanım için alınır mı?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar Steam PUBG ve Valorant oynuyorum. Aynı zamanda öğrenciyim günlük kullanım ve oyun için Sennheiser CX 300S alınır mı? Sennheiser'ın daha ucuz kulaklıkları da var. Aralarında ne kadar fark olur? Fiyat performans bir kulaklık mıdır? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

@ftftc_ @harbiMe

Selamlar, rahatsız ediyorum da son durumlar nedir? Aldınız mı kulaklıkları, aldıysanız memnun musunuz?

HyperX Cloud Earbuds aldım dostum. Güzel kulaklık.
Aynısını düşünüyordum fakat Sennheiser CX300S'i görünce bir arada kaldım, HyperX Cloud Earbuds'un FPS oyunlarında kısacası ses kasma performansı nedir?

@ftftc_ @harbiMe

Selamlar, rahatsız ediyorum da son durumlar nedir? Aldınız mı kulaklıkları, aldıysanız memnun musunuz?
Hocam CX300S aldım. Hem müzik hem oyun performansı beni yeterince tatmin etti. Daha önce Logitech G332 kullanmıştım. Ses kalitesi olarak CX300S çok daha iyi. Ama tabiki kulak üstü ve kulak içi ses deneyimi farklı olduğu için kesin bir şey de söyleyemem. G332'yi satıp almıştım. Pişman değilim, gayet memnunum. Sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim.

@ftftc_ hocam ek olarak tamamen oyun için değil gündelik olarak da kullanmayı planlıyorum. Tavsiye eder misiniz? Yoksa gündelik kullanıma uygun değil mi?

Geri
Yukarı