Sennheiser CX180 nasıldır?

Bay Hiçkimse

Kilopat
Yer
İstanbul / Sancaktepe
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modelini bilemiyorum fakat benim gibiyseniz yani profesyonel bir kulağınız falan yoksa gayet mutlu eder bence. Genelde kaliteli iş çıkartıyor.

CX180 çok eski bir model. Üretimde yok. Muhtemelen baktığınız ilan da çakmadır. Fiyatından da belli oluyor. Sonra gelip Sennheiser çok kötu diye konu açmayın yani.

Yeni modelini önereyim şöyle :

Bütçeniz buna yetmiyorsa farklı bir markaya yönelin. Sennheiser'ın en ucuz modeli bu.

Üretimde yok. Muhtemelen baktığınız ilan da çakmadır. Fiyatından da belli oluyor. Sonra gelip Sennheiser çok kötu diye konu açmayın yani.
Buyfun'u sürekli görüyorum, yurt dışından kulaklık satıyor. İlanda da zaten şunlar yazıyor, pek çakma gibi gelmedi ama buradan alışveriş yapmayınca emin olamıyor insan.

te.png

@EgeN7 Haklı olsanız bile CX180'in çok eski olduğu gerçeği değişmiyor. Ben CX180 alması taraftarı değilim.
Kesinlikle doğru. Ben de biraz araştırdım, Ekim 2015'te bir incelemesi var. Belki o tarihte çıktı, belki daha da eski. Nereden baksak 5 yıl olmuş. Oldukça eski. Ama işte fiyatı uygun olunca ona yöneliyoruz ister istemez, malum ekonomi. Marka da iyi oldu mu tamamdır. Ben de kulak içi kulaklık bakıyordum bir süredir, çok da acelem yok. Bu ürünü görmemiştim daha önce, muhtemelen buna yönelirdim ama ciddi anlamda eskiymiş.

Farklı model olarak ne olabilir mesela alınca kronik arıza gibi hatalar olmasa iyi olur, JBL aldığımda yaşamıştım. KZ kulaklıkları var gayet iyi ürünleri var diye biliyorum. Kulaklıklardan pek anlamam ve oyun için nasıl bir kulaklık almam gerek onu da bilmiyorum. Bütçemi de fazla arttıramam dediğim gibi 130TL ye çıkmam bile biraz zor.

Pek bi beklentin yoksa al geç. Bu fiyat bandında Sony kulaklıklara bak. Ex110 vardı gayet iyi bir kulaklıktı 2-3 sene kullandım sonra sporda kullandığım için bozuldu, daha da giderdi. Şu an Sennheiser kulaklık kullanıyorum cx275s, ama tam bir Sony kulaklık fanıyım düzgün kullanırsan yıllarca götürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı