Sennheiser Game Zero İçin Ses Kartı Önerisi

ALC1200 nasıl besleyemiyor hocam? Ses sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz?
Hocam güvenli modda denedim fakat hala kaldırılmamış olarak gözüküyor sürücüler. 2'nci olarak da anakartımın kendi sitesinden driveri yüklesem bile günceli indirmediğini düşünüyorum. Çünkü bir tane indirdim ve sesi çok azaldı.

Buna bakabilirsiniz.
Hocam aslında sorunu çözsek daha iyi çünkü bu aldığım 5. kulaklık ve hepsinde de aynı sorun var. Daha önce kullandığım ürünler: Logitech Pro X, Alpha S, Mh752. Ve bu ürünlerde de aşağı yukarı aynı sorunlar vardı.

Hocam anakartınızda bir sorun olmasın? Anakart üreticisinin sitesinde Realtek sürücüsü bulunuyor mu? Bulunmuyorsa DDU üzerinden kaldırıp bu sürücüyü dener misiniz?
Biraz araştırdım ve ALC1200'ün çok iyi olmadığını söyleyenler var, hatta ASUS gibi üreticiler buna çözümler sunmuş. Anakartınızın marka ve modeli nedir?

Hocam anakartınızda bir sorun olmasın? Anakart üreticisinin sitesinde Realtek sürücüsü bulunuyor mu? Bulunmuyorsa DDU üzerinden kaldırıp bu sürücüyü dener misiniz?
Biraz araştırdım ve ALC1200'ün çok iyi olmadığını söyleyenler var, hatta ASUS gibi üreticiler buna çözümler sunmuş. Anakartınızın marka ve modeli nedir?

Anakartımda sorun olabilir ama emin değilim ihtimal tabii ki. Evet sitesinde bulunuyor fakat son indirdiğim sürücüden sonra eskiden iyi olan ses daha da azaldı ve boğuklaştı. Eski kulaklığım Cloud Stinger aldığım tüm kulaklıklardan çok daha iyi performans veriyordu. Aldığım bütün kulaklarda sorun neredeyse aynı, oyunlarda boğuk ve karmaşık ses, ses kasmak ve yer tespiti inanılmaz zor, müzik dinlerken düşük bas ve iyi hissettirmemesi, karmaşık sesler. DDU üzerinden kaldırsam bile Realtek (wıp), Sound Blaster (wıp) olarak gözüküyor. MSI MAG B550 Tomahawk kullanıyorum. Bu problem yüzünden geceleri gözüme uyku girmez oldu. 4 aydır kulaklık kullanmaya çalışıyorum. Cevabını bildiğini düşündüğünüz kişileri etiketler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı