Kayıt için ses kartı önerisi

Focusrite sahipleri ile şu anlamsız tartışmayı sürekli yaşamaktayım. Kartın ferrari gibi görünüyor olması sanırım insanları aşırı halde cezbedip duygusal bir bağ yaratıyor. Firma o açıdan oldukça başarılı.
Piyasanın en kötü kartıdır. Çok beğendiyseniz alın. Tofaş şahin de binip gaza bastığınızda gider. İşinizi görür neticede. Ben söylemiş olayım.

- Elimde bir kart olduğunu belirtmedim.
- Gen 2 ile Gen 3 arasındaki farklar için aşağıya bir tablo bırakıyorum. Çok küçük desibel farkları mevcut. İşlemcisi aynı dolayısı ile gecikme ve işleme kalitesinde bir iyileştirme yok.
- Yukarıda paylaştığım tablo o anki bütün kartların güncel testini içeriyor. 2012-2018 karşılaştırması yapmanız manasız. Diğer kartların da driverları güncelleniyordur heralde.

Eki Görüntüle 843501

Uzak durun.
Hocam ben illaki al mükemmel kart demedim. Verdiğiniz tabloya göre benim elimdeki kartın performasının aynı olmadığını belirttim. Kaldı ki benim müzik şirketim falan da yok yani savunmam. Sesli kitap kaydediyordum ve yakın çevreme amatör kayıt alıyordum yeterliydi. Arkadaş da zaten belirttiği gibi üst seviye almayacak. O yüzden 3 bin TL'lik kart önermenizi anlamış değilim. Profesyonel de değilim. Kullandım ve yaptığım işe göre yeterli. Yani sanki burada 1321312 $'lık iş konuşmuyoruz herkes tecrübesini anlatacak sonuçta.

3 bin TL'lik kart önermenizi anlamış değilim.

- Ne zaman, nerede üç bin liralık kart tavsiye etmişim ?

Verdiğiniz tabloya göre benim elimdeki kartın performasının aynı olmadığını belirttim.
- Kullanıcıya göre kartların performansları değişiyormuydu? ilk defa duydum. Seçmece mi bunlar ? Mesela; satın alırken koklayarak mı almak lazım aynı model içindeki en iyisini bulmak için?

Profesyonel de değilim. Kullandım ve yaptığım işe göre yeterli. Yani sanki burada 1321312 $'lık iş konuşmuyoruz herkes tecrübesini anlatacak sonuçta.

- Önerdiğiniz kart her açıdan piyasanın en kötüsü.
Aynı / daha düşük fiyata neredeyse iki katı daha nitelikli kart önerdiğimin farkındamısınız ?

Son düzenleme:
- Ne zaman, nerede üç bin liralık kart tavsiye etmişim ?

- Kullanıcıya göre kartların performansları değişiyormuydu? ilk defa duydum. Seçmece mi bunlar ? Mesela; satın alırken koklayarak mı almak lazım aynı model içindeki en iyisini bulmak için?

- Önerdiğiniz kart her açıdan piyasanın en kötüsü. Aynı / daha düşük fiyata neredeyse iki katı daha nitelikli kart önerdiğimin farkındamısınız ?
Hocam Allah aşkına cümlelerimi seçerek kullanmayın siyasetçiler gibi. Sebebini belirttim size neden öyle dediğimi. Yanlış veya doğru olabilir. Ben bir şey anlatmaya çalışıyorum siz hala yok şöyle kötü böyle kötü. Size daha fazla katlanmayacağım kötüyse kötü ben kullandığım alanı belirtmişim hala siz diyorsunuz şöyle kötü böyle kötü. Çok biliyorsunuz ünlü sanatçılarla çalışıyor musunuz bari? Distribütörlük falan aldınız mı? Kötü olduğunun farkındayım ama bu kartın ikinci eli 400-500 TL. BAKIN "CÜMLEMİ KURARKEN KONUNUN BAŞINDA, İLK BAŞTA İKİNCİ EL DEDİM ARKADAŞIN BÜTÇESİ BELLİ Mİ?" Hala karnınızdan konuşuyorsunuz ceza aldıracaksınız bana.

Hocam Allah aşkına cümlelerimi seçerek kullanmayın siyasetçiler gibi.
3 bin TL'lik kart önermenizi anlamış değilim.
Ayrıca sizin elinizdeki cihazın driverı 2012
Seçmek durumundayım, ne konuştuğunuzun / okuduğunuzun farkında olmadığınız için. Olmayan şeyleri yapmışım / sahipmişim gibi göstermeye çalıştığınızla ilgili olabilir.

Çok biliyorsunuz ünlü sanatçılarla çalışıyor musunuz bari? Distribütörlük falan aldınız mı?
Mesleğim bu benim.

Seçmek durumundayım, ne konuştuğunuzun / okuduğunuzun farkında olmadığınız için. Olmayan şeyleri yapmışım / sahipmişim gibi göstermeye çalıştığınızla ilgili olabilir.
Alakası yok. Ben kötü olduğunu cümlelerimde belirtmeme rağmen siz hala abartıyorsunuz çok berbat şöyle böyle ben adama demişim zaten kötü olduğunu. Belli ki Hip-Hop kaydı alıyorsunuz. Onlar fanatik olur genelde. İnatçı. Öyleleriyle de karşılaştım hatta birisi piyasa fiyatının 100 TL altına mikrofon satıyorum diye 3 stüdyoda denettirmişti. İnsanların lafına tamah etmez onlar. Sizi mükemmel bilgili olduğunuz fakat insanların tecrübelerine b*k atabilecek kadar farkındalığınızla başbaşa bırakıyorum.

Belli ki Hip-Hop kaydı alıyorsunuz. Onlar fanatik olur genelde. İnatçı. Öyleleriyle de karşılaştım hatta birisi piyasa fiyatının 100 TL altına mikrofon satıyorum diye 3 stüdyoda denettirmişti. İnsanların lafına tamah etmez onlar. Sizi mükemmel bilgili olduğunuz fakat insanların tecrübelerine b*k atabilecek kadar farkındalığınızla başbaşa bırakıyorum.

- Hip hop sevmem ve nefret ederim.
- Lütfen öneri yapmayı bilgisi olanlara bırakın ve yetkinliğinizin olmadığı konularda insanları gereksiz masrafa sokmayın.

Sadece son bir şey söyleyeceğim. Şu malum çok bilgili meslek erbabı arkadaşımızın link paylaştığı sitenin YouTube kanalı benim önerdiğim ses kartını kullanıyor. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı