Sennheiser giriş-orta seviye kulaklıklarına artık METAN bakmıyor

Arkadaşlar bilindiği üzere Sennheiser kulaklıkların servisinden METAN isimli kaliteli ve güvenilir bir firma sorumluydu. Artık giriş-orta seviye kulaklıkların çoğuna destek sunmuyor, yalnızca birkaç profesyonel modele destek sağlanıyor METAN tarafından.

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. isimli bir firma devralmış durumda.

Sennheiser distribütörlüğünü Bircom devraldı diyebiliriz kısacası. Yinede METAN profesyonel birkaç modele destek sunmaya devam edecek.

Son düzenleme:
BİRCOM'a 2-3 defa yolum düştü arkadaşlar, METAN neyse BİRCOM da aynı memnuniyeti devam ettirmeye çabalıyor sanıyorsam. Hiçbir sorun yaşatmadılar, korkulacak bir durum değilmiş anlaşılan :)

Elmasepeti.com ile bir alakası var mı bu bu firmanın ? Ben HD 201 kulaklığımı 3 defa servise vermiştim hep 1 günde yenisi ile değiştirildi hiç sorun yaşamadım.

Salı günü Vatan Bilgisayar üzerinden yolladım bircom'a inşallah yenisini verirler. :D
Sıkıntısı jak girişini yamultmuşum sizce verirler mi?

Yeni aldığım kulaklıkta dip ses olduğundan dolayı servise yolladım ilk gönderdikleri kulaklığın ped dikişi yamuktu ve onda da dip ses vardı tekrar yolladım 2. yollayışımda değiştirdik deyip aynı kulaklığı yolladılar 3.yollayışımdada çizik kulaklık gönderdiler.

Yeni aldığım kulaklıkta dip ses olduğundan dolayı servise yolladım ilk gönderdikleri kulaklığın ped dikişi yamuktu ve onda da dip ses vardı tekrar yolladım 2. yollayışımda değiştirdik deyip aynı kulaklığı yolladılar 3.yollayışımdada çizik kulaklık gönderdiler.

Kulaklığın jak girişini kırmıştım, tamir ettirmek için yolladım. Kullanıcı hatası demeyip ürün elimizde yok dediler ve bir üst modeliyle değiştirdiler. Şikayetiniz bireysel hatalardan kaynaklıdır muhtelemelen. Aksinin mümkün olacağını sanmıyorum.

Kulaklığın jak girişini kırmıştım, tamir ettirmek için yolladım. Kullanıcı hatası demeyip ürün elimizde yok dediler ve bir üst modeliyle değiştirdiler. Şikayetiniz bireysel hatalardan kaynaklıdır muhtelemelen. Aksinin mümkün olacağını sanmıyorum.
Müşteri hizmetleri dün aradı istersem para iadesi yapacaklarını ama değişim yapmayacaklarını söylediler fiyatını 2 kat arttırmışlar bir daha alamam.
Servis elemanlarından şüheleniyorum önce değiştirdik diyip aynı kulaklığı yolluyorlar daha sonrada çizik kulaklık gönderdiler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı