Elektronik Sennheiser HD 660S 9.999 TL

Hocam dt 900 Pro X hakkında deneyimlerinizi biraz paylaşır mısınız hep merak etmişimdir, ben de size 660s deneyimimi aktarırım boşuna 10 binden olmayın😅
Hocam şöyle minik bir inceleme mi yazsanız vaktiniz varsa. Çok merak ettiğim bir ürün.
Hocam bu tarz kulaklıklar içinde daha önce sadece superlux HD681 deneyimim oldu ve oldukça yeniyim bu konuda. Referans alınabilecek bir tecrübeye sahip değilim açıkçası, ne desem boşa sıkmış olurum.:)

%99'luk cahillik içinde öğrenip, cahilliğinden arınmak isteyen biri olarak, nedir ki bunun alameti yahu?

Hocam estağfirullah cahillik demek istemedim. Bu daha çok ilgi alanı, hobi ile alakalı. Müzik senin için ne kadar önemli ise bunun değeri de o kadar artar. Örneğin bilgisayar oyuncusu için RTX 4090 ne ise müzik için bu. Zaten açıklamışlar anlatmaya gerek yok ama bu cihazdan tam verim almak için bir bu kadar daha masraf yapıp kaliteli çıkış cihazı da kullanmak gerek.

Bu müzik için değil daha çok profesyoneller için yani ses netligine ve sahne genişliğine kasılmış bir kulaklık daha iyi ses veren modeller bulunabilir almayı düşünenlerin aklında olsun.

Hocam bir tık yanlışın var Sennheiser bu HD 6.. Serisini profesyonel amaçlardan ziyade odyofil kitlesi için üretiyor, hatta oradan gelen eleştiriler doğrultusunda geliştiriliyor yeni modeller, yani daha çok müzik dinlemek için kullanılır bu seri ve sahne genişliği çok fazla değildir.

Gitar için nasıldır? Kayıt alıyorum çoğunlukla.

kayıt için alıyorsanız eğer yanlış değilsem kulaklığın dışarı ses sızdırmaması gerek diye biliyorum, bu kulaklık bütün sesi dışarıya veriyor eğer işinize yarayacaksa aklınızda bulunsun bu bilgi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı