Sennheiser HD300s incelemesi

Daha önceden size kulaklık sormuştum ve kararımı Sennheiser HD300S'den kıldım, incelemesi:
Sennheiser HD300S'im bugün geldi 2saat civarı kullandım kulaklık alacaklar için +'ları ve -'leri +kulaklık padleri yumuşacık bu yüzden uzun süreli kullanımlarda ağrı yapmıyor +benim kulağım küçük olduğu için kulağımı çevreler şekilde kullanabildim fakat sizin kulağınız ortanın bir üstüyse küçük gelebilir +tizleri ve orta sesleri harika veriyor müziğin sanki içinizde çaldığını hissediyorsunuz (daha iyi müzik kalitesi için Tidal kullanabilirsiniz) +katlanabilir yapıda olduğu için çok rahat taşınılabiliyor +ürün kalitesi ciddi anlamda yüksek -bass'ları ortalama fakat beni hayal kırıklığına uğrattı (ekolayzer ayarlarını telefonda yaptığımda aslında güzel bass vermişti yani ayarını yaparsanız bunu -'den saymayın) -kulak padleri yumuşacık olmasına rağmen malzemesinden dolayı terletiyor -verdiği sesi hem telefonda hem de bilgisayarda denedim telefonda gayet yeterli bir sesi var, bilgisayarda ise YouTube'da ortalama derecede olmasına rağmen az geliyormuş gibi hissettiriyor (kulaklık 120dB) -her an kırılabilecekmiş gibi hissettiriyor -kablosu ince birkaç ayarı yaparsanız Tidal kullanırsanız vereceği ses aşırı iyi (özellikle Indie'lere dönmemi sağlayan bir kulaklık oldu) fiyatı: İndirimsiz 520TL civarıydı (kesinlikle alınmaz bu fiyata) 400TL'ye düşüyor (yaniii bunun kararını siz verirsiniz) ben 340TL'ye aldım (direkt fiyat/performans müzikle ilgileniyorsanız alın) bu incelemeyi ses kartsız yaptığımı da unutmayın onla performans çok daha artacaktır puanım: 7/10 ayarlarıyla falan 8.5'a yükselebilir, 340TL'ye kaçırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı