Sennheiser HD350BT mi HD 4.40 BT mi?

Hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

• Sennheiser HD 350BT

Oy: 4 57,1%
  • Sennheiser HD 4.40BT

Oy: 3 42,9%
  • Diğer...

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sennheiser HD 350BT.
Sennheiser HD 4.40 BT.

Bu iki model arasında kaldım, HD350 daha yeni nesil olduğu için Bluetooth versiyonu olsun, Type-C girişi olsun her yönden üstün fakat gözümle gördüğüm tek eksik 3.5mm jak çıkışının olmaması.
Genellikle müzik dinleyeceğim fakat yine bilgisayarda Discord kullanırken oyun oynarken vs. takabileceğim beni üzmeyecek bir kulaklık olmasını istiyorum. Jak çıkışının olmaması, bilgisayara Bluetooth 5.0 ile bağlanarak çalışması çok gecikme yaratır mı? 4.40’da ise jak çıkışı var istersem kablolu da kullanabiliyorum iki model arasında kaldım ama yine de farklı marka model önerebilirsiniz, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4.40 BT modeli bende mevcut. Bluetooth ile oyun oynanmıyor. Yarım saniyeye yakın lag yaratıyor ama kablo ile bağlayınca, çok rahat bir şekilde ses kasıyorum. Onun dışında, model ile alakalı soruların var ise, söylersen cevaplarım.

HD 4.40 BT modeli bende mevcut. Bluetooth ile oyun oynanmıyor. Yarım saniyeye yakın lag yaratıyor ama kablo ile bağlayınca, çok rahat bir şekilde ses kasıyorum. Onun dışında, model ile alakalı soruların var ise, söylersen cevaplarım.
Şöyle bir sorum var beynimi o kadar tırmalıyor ki anlatamam...
Herkes bassların yetersiz, tizlerin mükemmel olduğunu söylüyor. En azından izlediğim inceleme videolarında öyle. Dinleyene göre değiştiği için de tam karar veremiyorum iPhone’un kutusundan çıkan kulaklıktan bile orta derecede iyi bir bass çıkıyor, öyle bir cihazdan da iyi bir performans bekliyorsun. Bassların nasıl olduğunu çok merak ediyorum fakat deneyebileceğim bir Hifi Store’u da yok. Bassları bana derin derin anlatırsan çok sevinirim.😊

@TheMarksman
Sennheiser firması bass sesleri ön plana çok çıkartmayı seven bir firma değil. Kulaklığın asıl amacını, geniş perde konser deneyimi, genel müzik dinleyicisi ya da klasik müzik dinleyicisi olarak düşünüyor. Eğer sadece bass ağırlıklı kulaklık seviyorsan, hiçbir Sennheiser modeli tatmin etmeyecektir. Bass istiyorsan, Bose alman lazım. Gece kulübündeki gibi bass beklemez ve bass seslerden çok, ses dengesine dikkat ediyor isen, tatmin edici bir bass sesi var diyebilirim.

Corona'dan önce, MediaMarkt'da deneyip almıştım ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı