Sennheiser PXC550 vs Bose Qc35 vs Sony WH-100XM3

SinlessBeliaL

Centipat
Arkadaşlar selamlar, tek derdim tür ayırt etmeksizin cayır cayır müzik dinlemek, seçiminizi nedenlerinizle ve kişisel tecrübeleriniz ile paylaşabilirseniz sevinirim. Vakit ayıran herkese şimdiden teşekkürler. (PXC 550 ve Bose Qc35 modelleri için versiyon 2 modelleri de tercih edebilirim, Sony WH-100XM4 fiyat olarak yıpratıyor )

Not: Konuyu ancak oyun ekipmanları bölümüne açabildim hata ettiysek affola, zira forumda kaliteli müzik dinlemenin hastası çok baba kullanıcılar gözlemlemiştim :)

Konuyu hortlatmış olayım başka biriside gelip bu konuya bakarsa görmüş olsun diye yazıyorum PXC-550 V2 kullanıcısıyım metal müzik dinliyorum size önerim bu tarz bir kulaklık alırsanız ekstradan telefonunuza kaliteli bir ekolayzır indirin ki tizleri ve basları yükseltebilesiniz zaten hangi müziği dinlersenizde fark ediyosunuz ki basslar ve tizler harika geliyor her şeyi duyuyorsunuz baterinin zillerinden tutun vokaller ile gitarın ayrılması seste cidden çok güzel bir kulaklık. Fiyat için konuşmayacağım malum fiyatlar şu anda belli ama alırsanız benim önerim pxc 550 V2 hem dokunmatik menüsü var kaydırarak şarkı geçiyorsunuz hem de V2 modelinde IOS'la çok daha iyi çalışıyor tek beğenmediğim şey kafada gorüntüsü.(elektro gitar için amfi ile de güzel çalışıyor)

Geri
Yukarı