Senpai pregame kısmını açıp ilk oyundan sonra ilk oyunda takılı kalıyor

AloneGamer

Hectopat
Arkadaşlar merhaba Blitz kullanıyordum ve Blitz çok sıkıntılı uygulama kimseye önermem. Senpaı kullandıktan sonra senpaı daha güzelmiş bunu fark ettim ama bir sorun çıktı senpaı ilk açtığımda Client başlama kısmında her şeyi gösteriyor fakat 2. kez maça girecekken ilk girdiğim oyunun bilgileri kalıyor ve yeni oyunu algılamıyor. Mesela Braum oynadım sonra Leona oynadım Leona yerine Braum maçı takılı kalıyor o kısımda bunu nasıl düzeltebilirim? Veya her seferinde yeniden mi açacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu şekilde bir hata alıyordum. Yönetici olarak çalıştırdığımda düzelmişti. Senpainin kurulu olduğu alandan senpaiye sağ tıklayıp otomatik şekilde yönetici olarak çalıştırılacak şekilde ayarladım. Sorunum çözülmüştü.

Bende bu şekilde bir hata alıyordum. Yönetici olarak çalıştırdığımda düzelmişti. Senpainin kurulu olduğu alandan senpaiye sağ tıklayıp otomatik şekilde yönetici olarak çalıştırılacak şekilde ayarladım. Sorunum çözülmüştü.

Hiçbir şey yapmadım bende olay kendiliğinden çözüldü bu konuyu yazdım o hafta içerisinde düzeldi. Yinede bilgi için sağ ol bulamayan arkadaşlar görür belki konuyu.

Geri
Yukarı