Sensei Ten 500 TL alınır mı?

• Konuyu başlatan aRD1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 630
Bütçe
500

aRD1

Femtopat
Daha fazla  
Razer Viper Mini aldım yakın zamanda 330 TL'ye fakat hiç memnun kalmadım. Click'leri vs çok iyi elimede oturuyordu ama lod sorunu beni çok etkiledi. Aynı zamanda üzdü paramı çöpe attım gibi hissettim. Sensei Ten de lod sorunu yaşar mıyım sizce? Sensörü iyi diyorlar HyperX PulseFire surge ve G305 bu 3 mouse arasında kaldım ama gönlüm Sensei Ten'den yana. Önerir misiniz 510 TL'ye? Yoksa G305 iyi midir? G305 de lod sorunu var mıdır?

Razer Viper Mini aldım yakın zamanda 330 TL'ye fakat hiç memnun kalmadım. Click'leri vs çok iyi elimede oturuyordu ama lod sorunu beni çok etkiledi. Aynı zamanda üzdü paramı çöpe attım gibi hissettim. Sensei Ten de lod sorunu yaşar mıyım sizce? Sensörü iyi diyorlar HyperX PulseFire surge ve G305 bu 3 mouse arasında kaldım ama gönlüm Sensei Ten'den yana. Önerir misiniz 510 TL'ye? Yoksa G305 iyi midir? G305 de lod sorunu var mıdır?
Bu mouseyi ikinci el pazarından 5TL ye almıştım :) Sensei Raw dı benimki. Sanırım 2015 modelinin kasasıydı. CS GO oynarken çok kullanışlı gelmişti daha sonra kablosu arıza yaptı tekrar çalıştıramadım. İçinden Omron marka switch çıktı. Bu switchleri de G300s te kullandım on numara oldu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı