Sensei Ten mi, Rival 600 mü?

Taha28

Picopat
Daha fazla  
Cevaplarsanız sevinirim, hangisi daha iyi? Hangisinin sensörü daha iyi veya hangisi daha ergonomik? Hangisi daha kaliteli, sebepleri yazarsanız sevinirim. Ve 2. el ekipman alınır mı?

Rival 600'ün kauçuklarında sıkıntı olduğunu bir süre sonra ele yapıştığını okumuştum forumda. Bence Sensei Ten daha iyi bir seçenek.

Şu aralar Rival serisine karşı çok fazla sensör şikayeti görüyorum. Senseiten gerçekten ele oturuyor benim elim biraz büyük ancak hala güzel. Pençe gibi kullanacaksanız Rival ele tam otursun diyorsanız senseiden başkasına gitmeyin.

Rival 600'de bazı sorunlar var. Gerek sensör problemleri, gerek de ergonomiyi bozan problemleri var. Bu hataları kablosuz modeli olan Rival 650 modelinde giderdiklerini duymuştum. Ama yine de sensörü muazzam bir fare.

Sensei Ten kullanıyorum memnunum. Yanlış hatırlamıyorsam da sensör olarak Rival 600'den daha iyi.
Hocam el ölçülerim 19 cm uzunluk 11cm genişlik sensei ten ve rival 710 arasında kaldım. Hyperx pulsefire fps pro aldım pek alışamadım iade edip bunlardan birini almak istiyorum. Tutuş şeklim palm şeklinde. Hangisini önerir siniz?

Hocam el ölçülerim 19 cm uzunluk 11cm genişlik sensei ten ve rival 710 arasında kaldım. Hyperx pulsefire fps pro aldım pek alışamadım iade edip bunlardan birini almak istiyorum. Tutuş şeklim palm şeklinde. Hangisini önerir siniz?

Palm tutuyorsanız Rival daha uygun olabilir.

Geri
Yukarı